Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Kort do squasha? Tak! Niebawem „Czwórka” dostanie nową salę gimnastyczną.

Autor admin
Data utworzenia: 06 luty 2014, 12:56 Wszystkich komentarzy: 0


Kort do squasha? Tak! Niebawem „Czwórka” dostanie nową salę gimnastyczną.

Do grona szkół z nowoczesną salą gimnastyczną obok Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 niebawem dołączy Szkoła Podstawowa nr 4. Na dniach ogłoszony zostanie przetarg na remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem w chojnowskiej „Czwórce”.

Sala gimnastyczna wraz z łącznikiem jest częścią Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. Obecnie jej stan jak i zaplecza socjonalno-szatniowego jest w złym stanie technicznym i wymaga remontu. Zakres prac jakie zostaną przeprowadzone obejmą tylko roboty wewnętrzne – nie zmieni się charakter obiektu.

Opisując w skrócie inwestycję należy wymienić:

- wyburzenie istniejących ścianek działkowych i wykonanie nowych

- montaż ścianek systemowych w części sanitarnej

- wykonanie nowych posadzek.

Powyższe punkty dotyczą części sanitarno-szatniowej. Dodatkowo przewiduje się zmianę posadzki sali gimnastycznej, wymianę stolarki drzwiowej, odnowę powłok malarskich oraz montaż sufitów podwieszonych w części szatniowo-sanitarnej oraz korytarza. Co jest nowością na chojnowskim polu - wykonany zostanie kort do gry w squasha. W planie znaleźć można również montaż wentylatorów dachowych, wykonanie wentylacji, wyposażenie szatni w ławeczki i wieszaki, montaż opuszczanych elektrycznych tablic do gry w koszykówkę, montaż tablicy wyników, wyposażenie sali w bramki do gry w „rękę” oraz słupki, siatkę i stanowisko sędziowskie do gry w siatkówkę. Słowem – pełen „wypas”.

Wszystkie roboty budowlano-montażowe wykonane zostaną zgodnie z „Warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych” wydanych przez Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa, a opracowanych przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Kiedy? Jeśli pogoda nie zacznie „przeszkadzać” jest spora szansa, że nowa sala gimnastyczna powita uczniów wraz z nowym rokiem szkolnym, czyli we wrześniu 2014 r. O postępie prac będziemy informować na bieżąco.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform