Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Krakowska, Stanisławska i Wrzesińska – babski kabaret specjalnie dla chojnowian

Autor admin
Data utworzenia: 06 luty 2014, 14:46 Wszystkich komentarzy: 13


Krakowska, Stanisławska i Wrzesińska – babski kabaret specjalnie dla chojnowian

Któż jak nie kobiety powodują u nas (mężczyzn) szybsze bicie serca, potrafią doprowadzić do szewskiej pasji, ale również jednym słowem czy gestem przynieść mnóstwo radości. Są biegłe w sztuce władania słowem, również tym pełnym żartów. A jak już spotkają się we trzy... Okazję by się przekonać, jak radzą sobie trzy prawdziwe, z krwi i kości, kobiety będziemy mieli 18 lutego br. w trakcie wieczoru charytatywnego. Przed publicznością wystąpią znane i lubiane aktorki – Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska tworzące "babski" kabaret Old Spice Girls!

Wieczór charytatywny pełen dowcipu i humoru rozpocznie się o godz. 18.00 w Domu Schrama. Przed gośćmi wystąpi jedyny w swoim rodzaju kabaret – w bardzo kobiecej odsłonie. Takie nazwiska jak Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska gwarantują ogromną porcję dobrej zabawy. W programie między innymi żarty, skecze, anegdoty i piosenki.

Organizatorem imprezy jest Dolnośląskie Stowarzyszenie „Niebieski Parasol”. Tam też, w sekretariacie, można zakupić zaproszenie na występ w cenie 35 zł, lub 5 zł taniej w przypadku zorganizowanych grup (min. 10 osób) – 30 zł od osoby. Rezerwacja pod numerem telefonu:76/81-88-256. W cenę wliczona jest kawa lub herbata, na miejscu będzie okazja do zakupu pysznego ciasta i napojów.

Zapraszamy!Komentarze

no tak,jak brakuje argumentów ,pozostają inwektywy
zgłoś komentarz
"inwektywy' a dobrze sie sie czujesz? mi argumentow nie brak tylko ty nie przyjmujesz pewnych faktow do wiadomosci.jak powiedzialem masz sowja ocene ja swoja.
zgłoś komentarz
...a PISda:Klub Hipokrytow to strona i nazwa artykulu ale chyba nie bedziesz udawal ze tego nie wiesz.a wiadomosci stad bo ujwniono niedawno jego teke.
http://pis-da.blogspot.com/2014/01/klub-hipokrytow.html
przejdz pod nr 3
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.