Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Nagroda "sukces roku" dla LZS Czarni Rokitki!

Autor admin
Data utworzenia: 30 grudzień 2013, 12:42 Wszystkich komentarzy: 3


Nagroda "sukces roku" dla LZS Czarni Rokitki!

Grudzień to czas podsumowań, puentowania kończącego się roku. Uroczystego podsumowania 2013 r. dokonał również Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy organizując galę, którą swoją obecnością uświetnili przedstawiciele samorządów, władz Dolnośląskiego ZPN, prezesi OZPN i wielu innych znakomitych gości.

Nagrody wyróżnionym wręczała prezes zarządu, Maria Kajdan. Przyznano honorowe oznaki DZPN dla działaczy z naszego okręgu, wręczono również wyróżnienia dla klubów za ich wkład w rozwój piłki nożnej w naszym okręgu.

OZPN Legnica jako jedno z priorytetowych zadań stawia sobie szkolenie dzieci i młodzieży. Mimo, że każdy zespół seniorów w klasie A i „okręgówce” ma obowiązek posiadania drużyn młodzieżowych, niektóre z klubów mająwięcej drużyn niż jest to wymagane. Im właśnie przyznano nagrody, chcąc dodatkowo podkreślić, że starania nie byłyby możliwe bez wsparcia samorządów. Jednym z takich klubów jest Urpal Sokół Krzywa, który posiada trzyzespoły, mimo wymaganego jednego.

W trakcie spotkania przyznano również nagrodę za sukces roku. Powędrowała ona do zespołu LZS Czarni Rokitki, za zaangażowanie, ambicję w dążeniu do celu i sprawną organizację. Zaznaczono również, że klub z Rokitek był sprawcą największej niespodzianki w mijającym roku. Sukces organizacyjny działaczy klubu może być przykładem dla innych drużyn. Gratulujemy!Komentarze

Gratulacje dla krzywej i rokitek.Swietnie wykonana praca.
zgłoś komentarz
Na **** ruszył plebiscyt KGHM-u na najlepszego,najpopularniejszego sportowca u trenera Zagłębia Miedziowego. Apeluję do kibiców w naszym mieście; glosujmy masowo na piłkarzy Chojnowianki, trenera Kryszczuka czy Mirka Zielenia z Rokitek. Są nominowani i od nas zależy czy będą laureatami. !!!
zgłoś komentarz
I po co ten "sukces" Czarnym był potrzebny - teraz ich A klasa czeka... Podziękujcie Kurczakowi - po raz kolejny naobiecywał ludziom złote góry i zostawił na lodzie cały klub... Przyjdzie czekac na lepsze czasy
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform