Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Halowy turniej Żaków o Puchar Burmistrza Miasta zakończony!

Author: Maciek
Creation date: 14 December 2013, 19:52 All comments: 1


Halowy turniej Żaków o Puchar Burmistrza Miasta zakończony!

Chojnowska Hala Sportowa tętniła dziś życiem. O godzinie 11:00 rozpoczął się turniej piłki nożnej grupy Żak o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. Dzisiejsze zawody zostały zorganizowane dzięki rodzicom, którzy brali czynny udział w tej imprezie sportowej.

Do Chojnowa zawitały ekipy z Bolesławca, Prochowic i Złotoryi. Klub Sportowy Chojnowianka wystawił dwie drużyny, których trenerem jest Marcin Rabanda. Żaki to dzieci z rocznika 2005 oraz młodszych. Chojnowski szkoleniowiec posiada sporą grupę dzieci dlatego też wystawił on dwie reprezentacje. Każdy Żak dostał dziś szansę pojawienia się na parkiecie. Pomimo, że wielu chojnowian było młodszych od pozostałych nawet o dwa lata walczyli oni dzielnie i zdobywali gole.

Dzisiejszy turniej był dla najmłodszych piłkarzy bardzo emocjonujący, nie zabrakło wielu ciekawych akcji, które przyniosły wiele bramek. Dodatkowo do gry motywował spiker - Andrzej Łysiak, który informował o wszystkich strzelonych golach.

Dzisiejsze zawody obfitowały w wiele spotkań, odbyło się ich aż piętnaście. Organizatorzy postanowili, że dzisiejszy turniej rozegrany zostanie metodą "każdy z każdym". Wszystkie ekipy miały równe szanse na zwycięstwo. Mecze trwały 10 minut. Był to wystarczający czas, aby szkoleniowcy mogli przeprowadzić kilka zmian i dopinować swoich podopiecznych.

W dzisiejszym dniu nie najważniejsze były punkty, gole, ale dobra zabawa. Nie zabrakło również wielu emocji zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.

KS Chojnowianka spisała się bardzo dobrze. Nasi młodzi adepci futbolu osiągnęli trzecią lokatę w turnieju. Druga drużyna zajęła ostatnie miejsce, ale walczyła jak równy z równym z pozostałymi ekipami.

Finalnie tabela rozgrywek przedstawiała się następująco:

1. BKS Bolesławiec

2. Talent Bolesławiec

3. KS Chojnowianka

4. Górnik Złotoryja

5. . Prochowiczanka

6. Chojnowianka II

"Dzisiejsze zawody należały do bardzo udanych. Dzieci znakomicie się bawiły, była walka, zabawa" - podsumował Marcin Rabanda.Comments

Brawo p.Rabanda!
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform