Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... Strojenie choinki w Rynku (Aktualizacja #3)

Autor admin
Data utworzenia: 05 grudzień 2013, 12:35 Wszystkich komentarzy: 29


Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... Strojenie choinki w Rynku (Aktualizacja #3)

Choinka stojąca w samym centrum chojnowskiego Rynku dziś od około godziny 10.00 zaczęła przyjmować na swoje gałęzie pierwsze ozdoby. Pojawiły się wielkie bombki, bałwaniki, białe gwiazdy. Są to ozdoby przygotowane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz zajęć plastycznych prowadzonych w pracowni MOKSiR. W piątek do głosu dojdą chojnowskie przedszkolaki, które dokończą dzieła.

Piątkowe strojenie drzewka rozpocznie się około godziny 11.30. 6 grudnia przedszkolaki zawieszą na gałązkach własnoręcznie przygotowane ozdoby. MOKSiR zaprasza również rodziców wraz z dziećmi nie uczęszczającymi do przedszkoli na spotkanie w mieście.

Poza wspaniałą zabawą w strojenie choinki na najmłodszych chojnowian czeka wielka niespodzianka – w Rynku pojawi się Mikołaj, który przygotował dla dzieci słodkie prezenty!


Aktualizacja (6.12.13, godz. 12.50)

Na stronie internetowej MOKSiR pojawił się komunikat w sprawie przełożenia dzisiejszego ubierania choinki w Rynku. Oto jego treść:


W związku z porywistym wiatrem planowane na dziś, tj. 6 grudnia strojenie choinki w Rynku przez najmłodszych chojnowian przekładamy na poniedziałek 9 grudnia na godz. 11.30. Mamy nadzieję, że wiatr nie zdmuchnie Mikołaja, więc on także powinien się pojawić.


Aktualizacja #2 (9.12.13)

Po raz kolejny pogoda pokrzyżowała plany przedszkolakom. Poniżej komunikat ze strony MOKSiR.


Pogoda płata nam figle... Ponownie jesteśmy zmuszeni, po uzgodnieniach z miejskimi przedszkolami, przełożyć dokończenie strojenia miejskiego drzewka w Rynku. Prawdopodobnie na czwartek 12 grudnia, kiedy już ma być bezwietrznie i bez opadów deszczu... Zobaczymy.


Aktualizacja (12.12.13) - Strojenie choinki przez najmłodszych

Dziś nareszcie udało się najmłodszym mieszkańcom Chojnowa wybrać na Rynek i przystroić choinkę. Pierwsze próby zniweczyła aura, która nie pozwoliła ubrać świątecznego drzewka zgodnie z planem. W dzisiejsze przedpołudnie przedszkolaki dokończyły ozdabianie choinki. Pogoda sprzyjała, bezchmurne niebo, świecące słońce pozwoliły na finalizację przygotowań przedświątecznych.

Komentarze

Widocznie portalowi zależy na takich wpisach choć ewidentnie łamią jego regulamin.Mi pasuje że one zostają bo są dowodami.Poza tym świadczą nie o mnie a tym kto je pisze.
zgłoś komentarz
O, odezwał się główny troll tego forum, przez którego normalni ludzie brzydzą się tu zaglądać. A dowodów tu jest mnóstwo jak ten chojnowski "poganin" [haha... ależ to komicznie brzmi] obraża i tyka wiele znanych Chojnowian w obcesowy sposób, choć świń z nim nie pasali...
zgłoś komentarz
Ja myślę że przez to co ty wyprawiasz ludzie czują niesmak.Zemną monżna się zgadzać lub nie, czy wymienić poglądy.To to ty piszesz jest poniżej jakiejgo kolwiek pozimu dopuszczalnego.To że twój ojciec pasał świnie i zna osoby znane w Chojnowie nie znaczy że one indetyfikują się z tą kloaką którą tu wyprawiasz.Jeśli uważasz że gdzieś obraziłem twojego ojca masz zawsze droge prawną której niewykorzystujesz a ja jej użyje.Musi ciebie ten fakt podnosić na duchu :)
zgłoś komentarz
Jeszcze na małym marginesie wydaje mi się że niesłusznie uważasz się za osobą normalna ponieważ twoje wpisy są dalekie do tego.Gdybym maił tak mocno wpatrzoną psychikę odwiedził bym psychiatrę.Z twoich wpisów też można wywnioskować że masz problemy psychiczne często odnosisz się do gwałtów w dzieciństwie czy obrzydliwych praktyk pseudo seksualnych jak wypróżnienie się na czyjąś klatkę piersiową więc poza psychiatrą warto abyś odwiedził seksuologa może jest jeszcze dla ciebie sznasa.
zgłoś komentarz
Mała aluzja, a psimon kazdy wątek twórczo rozwija, widać, że praktykuje takie zachowania, że to mu siedzi we łbie...

A tak na marginesie tak to jest jak ktoś się w "Domu Chłopa" wychował... Można wyjść z wioski, ale ta wioska zwłaszca w głowie zostaje...
zgłoś komentarz
tak ,w tym roku pojawiła się jakaś,,porządna,, choinka w poprzednich latach ,bywało różnie
zgłoś komentarz
Makagigi to z jakiej wioski jest twój ojciec ? gdzie te świnie pasał ? opowiadaj chłopcze ! wyżal się.
zgłoś komentarz
Świnie to ty pasałeś zanim się Pawełku do Domu Chłopa sprowadziłeś... I uważaj kozaczku internetowy z kim tańczysz...
zgłoś komentarz
Widzisz idioto ! ten blok jest starszy ode mnie a ja mieszkam w, nim od urodzenia z małymi przerwami i nigdy na wsi nie mieszkałem.Ty chwaliłeś się, że twój ojciec prominet chojnowski wszystkich zna, bo pasał z nimi świne, więc pytam, z kim te świnie pasał i na jakiej wiosce ? Ty przykurczu umysłowy mi grozisz :) wolne żarty, skoro mnie znasz dlaczego tego nie powiesz mi wprost ? ostatnio też odgrażałeś się i to wszytko, na co cię stać.Ja kalkulacji robił względem ciebie nie będę jak będę miał na papierze potwierdzonego to będziesz miał okazję się wykazać wykształceniem i kozactwem.
zgłoś komentarz
Puściły nerwy i zwieracze pawełkowi [celowo z małej litery] z Domu Chłopa. Siedzisz już zafajdany chłopcze..? Cóż można wyjść z Domu Chłopa, ale wieśniak z człowieka nie wyjdzie. Cały Chojnów wie, kto otrzymywał mieszkania w nomen omen Domu Chłopa...

Tak więc, obrażaj, obrażaj chłoptysiu. Już kiedyś napisałem żebyś się tak nie napinał, groziłeś mi wtedy i co cwaniaczku z pompką w nosie..? Mi zajęło pół godziny ustalić, co to za napinacz forumowy ten psimon...

Obrażasz tu ludzi systematycznie, ale traktują cię z pobłażaniem, cóż twierdzą, że gó*na się nie rusza bo śmierdzi, ja mam inną filozofię. Jak kundel się wścieknie i zaczyna kąsać po nogawkach, trzeba go wziąć za pysk... pawełku...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform