Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Rozmaitości z SP3

Autor SP3 Chojnów
Data utworzenia: 04 grudzień 2013, 14:28 Wszystkich komentarzy: 0


Rozmaitości z SP3

W szare listopadowe dni w Szkole Podstawowej Nr 3 działo się wiele… 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem p. G. Klucznik przygotowali dla wszystkich uczniów uśmieszkowe upominki oraz konkurs dla klas. Na specjalnie przygotowanym drzewku zawisły papierowe serduszka z definicjami życzliwości. Dla najlepszych przewidziane były słodkie upominki.

Na zaproszenie pań bibliotekarek: Marii Lis i Ewy Więcek oraz uczniów z Koła Przyjaciół Biblioteki nasze pierwszaki odwiedziły szkolną bibliotekę, gdzie spotkały się z Marią Konopnicką oraz bohaterami jej utworów - przede wszystkim krasnoludkami. Dzieci obejrzały inscenizację utworów Marii Konopnickiej. Poznały również jej życiorys. Miały nawet okazję zobaczyć poetkę. W rolę poetki wcieliła się uczennica klasy VI. Pierwszaki wykazały się dużą wiedzą na temat patronki swojej szkoły. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał krótką notatkę o bohaterce spotkanie oraz obrazek z krasnoludkami do pokolorowania.


Klasy IV ze swoimi wychowawczyniami w ostatnim tygodniu odwiedziły legnickie kino Helios, gdzie oglądały "Ryśka Lwie Serce". Po seansie uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat do tego filmu zorganizowanym przez p. Piróg i p. Bielecką. W piątek odbyło się wręczenie nagród dla uczestników tego konkursu. Nagrody ufundowało kino Helios.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.