Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Przemysław Kaczmarek na podium w rocznym podsumowaniu sezonu kolarskiego

Autor admin
Data utworzenia: 05 grudzień 2013, 11:14 Wszystkich komentarzy: 1


Przemysław Kaczmarek na podium w rocznym podsumowaniu sezonu kolarskiego

Przemysław Kaczmarek, czołowy kolarz naszego klubu UKK „Oriens MTB” Chojnów stanął na podium podczas rocznego podsumowania rywalizacji „górali”. Dolnośląska Gala Kolarska, która odbyła się pod koniec listopada w Kinoteatrze „Zbyszek” w Dzierżoniowie była okazją do uhonorowania najlepszych kolarzy z naszego województwa za sezon 2013.

Przemek reprezentuje nasz klub w kategorii Junior Młodszy. W kategorii MTB dzięki doskonałym występom w zakończonym niedawno sezonie otrzymał tytuł II wicemistrza Dolnego Śląska. Wyprzedzili go: zawodnik KKW Jama Wałbrzych - Filip Helta oraz Grzegorz Dobroń reprezentujący MKS Karolina Jaworzyna Śląska.

Bardzo dobrze w rocznym podsumowaniu wypadła również Sandra Traczyk, jeszcze niedawno jeżdżąca w „Oriensie”, dziś reprezentująca legnicki SMKK Bolmet. Zarówno na szosie jak i w kolarstwie górskim była trzecia.

Gratulujemy młodym zawodnikom sukcesu i życzymy jeszcze lepszych startów w kolejnym sezonie!

Komentarze

Gratulacje dla zawodnika SMKK "BioAm" Legnica Przemysława Kaczmarka który obecnie trenowany przez Stanisława Biskupa zaczyna osiągać wyniki ponieważ ostatni sezon był stracony.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.