Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zakończenie sezonu piłkarskiego juniorów młodszych oraz trampkarzy

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 listopad 2013, 15:10 Wszystkich komentarzy: 6


Zakończenie sezonu piłkarskiego juniorów młodszych oraz trampkarzy

W miniony poniedziałek ostatnie w tym sezonie spotkanie rozegrała ekipa juniorów młodszych. Rywalem była ekipa Kuźnia Jawor z którą od lat rywalizujemy w spotkaniach ligowych. Chojnowska drużyna zameldowała się na murawie z bardzo dobrym nastawieniem. Liczymy na dobry występ i na pewno będziemy walczyć – podsumował jeden z zawodników.

Już na początku meczu defensorzy naszego zespołu popełnili błąd, który kosztował nas utratę gola. Młodzi chojnowianie nie stracili motywacji do gry i próbowali zdobyć bramkę. Brakowało skuteczności, która mogła ostudzić nieco zapędy gospodarzy.

Piłkarze Kuźni systematycznie pracowali i po jednym z rzutów rożnych zaskoczyli Pawła Sokołowskiego, który nie miał szans przy tym uderzeniu. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Na pochwałę zasługuje nasza defensywa, która pomimo błędu na początku spotkania spisywała się bardzo dobrze. Również goalkeeper nie dał się łatwo ograć broniąc liczne strzały rywali. Tym samym ekipa naszych juniorów młodszych zakończyła rundę jesienną.

KS Chojnowianka wystąpiła w składzie:

1. Paweł Sokołowski (c)

2. Paweł Szprycha

3. Marcin Zazulczak

4. Michał Rudnicki

5. Robert Krasoń

6. Marek Kuks

7. Michał Pisarski

8. Łukasz Kindel

9. Sebastian Iwaniak

10. Przemysław Peimal

11. Mateusz Mastalerz

Rezerwowi: Niwiński

Sezon zakończyli również trampkarze, którzy w ostatnim meczu klasy okręgowej ulegli KS II Polkowice. Do przerwy biało niebiescy przegrywali 3:0, jednakże druga odsłona należała bezwzględnie do naszej ekipy. Chojnowianie mocno popracowali na murawie i mimo optycznej przewagi gości zdobyli dwie bramki. Wyrównanie było już bardzo blisko, zabrakło jedynie czasu. Bramki dla biało niebieskich zdobył Plizga Jakub. Bramki dla gości zdobywali: Kostek dwie oraz Lasek.

Skład: Dąbrowa, Wieleżew, Rudnicki, Karbowniczek, Jagielski, Wołoszyn (kapitan), Nowak, Mietelski, Jędraszczyk, Nosal, Michalewicz, Michałkiewicz, Plizga, Lewicki, Litwin.
Komentarze

Dymisja Marciniaka rzecz niewyobrażalna.Postawa godna do zakceptowania.
zgłoś komentarz
nie mozna winic za wszystko manka.na tym meczu był członek zarzadu michowski i to na jego ocza podstawiono piłkarzy z konradowki.dlaczego maniek podał sie do dymisji a michowski nie?michowski po raz ktorys sie skompromitowal w oczach mieszkancow miasta.
zgłoś komentarz
michowski to pracownik chojnowskiego miejskiego zakładu.na forach mozna ogladac jego zdjecia z młdzieza ktora pije alkohol.urzad miejski kompromituje sie po całosci.
zgłoś komentarz
Przypomnę tylko nieodległy temat z udziałem Michowskiego i Tomasza Płachty dotyczący odpuszczenia meczu przez Tomasza.Teraz wyszła na jaw sprawa z wystawianiem do składu starszych graczy z innych klubów.Gdzie tu jest autorytet,etyka.Zdjęcia tego pana ,która krążą w necie to.....sprawa dla urzędu miasta i innych organów.
zgłoś komentarz
Ten pan jest opiekunem (kierownikiem?) drużyn? Opiekun drużyny sportowej kształtuje "odpowiednie" postawy tych młodych ludzi.
Jacy kierownicy, taka drużyna.
Urząd miejski to ma ludzi w zakładach podległych .
zgłoś komentarz
kiero spoko wspierał trenera jak mógł.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform