Query error chojnow.pl - Klasyk w okręgówce czyli derbowe starcie Chojnowianki z Górnikiem

Klasyk w okręgówce czyli derbowe starcie Chojnowianki z Górnikiem

Author: kuba
Creation date: 17 October 2013, 16:10 All comments: 2

Już w najbliższą sobotę wszystkich kibiców piłki nożnej czeka prawdziwe piłkarskie święto! W klasie okręgowej przyszedł czas na derby regionu, czyli spotkanie dwóch beniaminków – Górnika Złotoryja i Chojnowianki Chojnów. Kibice już zacierają ręce i nie mogą się doczekać tego starcia!

Najstarsi kibice pamiętają elektryzujące i dramatyczne pojedynki pomiędzy tymi drużynami, kiedy to obie ekipy występowały w wyższych ligach. Będzie to mecz, w którym naprzeciw siebie stanie dwóch odwiecznych rywali, w którym każda z ekip będzie grała na sto procent od pierwszej do ostatniej minuty, aby sprawić radość swoim fanom.

Nasz sobotni rywal po rozegraniu 10 kolejek w tabeli znajduje się na 7 miejscu z dorobkiem 15 punktów. W ostatnim spotkaniu Górnik pokonał na wyjeździe Konfeks 2:1 i kontynuuje passę 4 meczy bez porażki. Nasi piłkarze w ostatniej kolejce po dramatycznym widowisku zwyciężyli Górnik Polkowice 3:2 i zameldowali się w czubie tabeli, przynosząc radość kibicom.

Nieoficjalnie wiadomo, że na to widowisko wybiera się spora liczba fanów Chojnowianki. Piłkarze będą liczyć na ich wsparcie w tym trudnym meczu, wierząc, że właśnie ono poprowadzi ich do zwycięstwa, podobnie jak to miało miejsce w meczu z rezerwami Polkowic.

Zapraszamy wszystkich chojnowian w sobotę na godzinę 15 do Złotoryi. Bądźcie z naszymi chłopakami i wspierajcie ich od pierwszej do ostatniej minuty!