Query error chojnow.pl - II miejsce dla PWSZ im. Witelona w Legnicy
Sign in Sign up

II miejsce dla PWSZ im. Witelona w Legnicy

Author: PWSZ Legnica
Creation date: 17 October 2013, 11:06 All comments: 0

8 października odbyła się inauguracja Akademickich Mistrzostw Regionu Dolnego Śląska 2013/2014. Tym razem gospodarzem była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Już po raz XII uczelnie z Jeleniej Góry, Legnicy i Wałbrzycha będą rywalizować w takich dyscyplinach jak: biegi przełajowe, futsal, koszykówka, piłka siatkowa, pływanie i tenis stołowy.

Poprzednią, XI edycję Akademickich Mistrzostw Regionu Dolnego Śląska wygrała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zajęła II miejsce zaś Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze uplasował się na pozycji trzeciej.