Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Piękne chwile uchwycone w fotografiach. Sesje zdjęciowe ślubne, ciążowe, noworodkowe i rodzinne

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 21 październik 2013, 10:00 Wszystkich komentarzy: 4


Piękne chwile uchwycone w fotografiach. Sesje zdjęciowe ślubne, ciążowe, noworodkowe i rodzinne

W życiu piękne są tylko chwile (…) – mówi tekst jednej z piosenek. Można się zgadzać, można oponować. Większość z nas jednak przyzna, że niektóre chwile warto, ba! nawet trzeba uwiecznić. A w jaki sposób? Tradycyjny, lecz nadal pożądany, doceniany i „na czasie” - przez fotografię, oczywiście. Dla ważnych momentów, których jesteśmy uczestnikami, najlepiej wynająć profesjonalistę. Fotograf w umiejętny sposób wydobędzie piękno, emocje i niezwykłą atmosferę. Pani Karolina Winiarska (fotografialubin.pl) proponuje mieszkańcom Chojnowa i okolic sesje zdjęciowe: ślubne, kobiece, ciążowe, noworodkowe, dziecięce oraz rodzinne.Fotografia życiową pasją

Pani Karolina Winiarska przyznaje: Pasja do fotografii pojawiła się nagle i szybko stała się moim uzależnieniem. Zajmuje się nią od ponad 3 lat.

Współpracując z modelami, wybierając piękną scenerię, ciekawe rekwizyty, a także „łapiąc w locie ciekawe kadry” np. podczas wesela, uwiecznia dla swoich klientów chwile ważne i wyjątkowe.

Najbliższe jej sercu stało się robienie zdjęć małym istotom ludzkim - noworodkom i dzieciom. Mówi, że: dzieci są najbardziej wdzięcznymi modelami. Sesje z nimi wymagają więcej czasu i cierpliwości, ale osiągane efekty wynagradzają starania w dwójnasób.Sesje noworodkowe i dziecięce.

Skąd taki pomysł?

Wśród rodziców wyraźnie wzrosła świadomość faktu, że maluchy rosną bardzo szybko, i że warto utrwalać każdy etap ich rozwoju, począwszy od pierwszych dni życia.Pojawiła się potrzeba oraz spore zainteresowanie sesjami noworodkowymi i dziecięcymi. Zdajemy sobie sprawę, że wszystko przemija. Fotografia pozwala wrócić do przeszłości - do tego co radosne, wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wspomnienia z czasem blakną, stają się mniej wyraźne, aż w końcu zacierają się niemal zupełnie. Na szczęście jest fotografia!

Bo czy nie warto zrobić sesji zdjęciowej dziecku, żeby potem (po latach) wracać do rozkosznych ujęć?Sesje zdjęciowe wzbudzają duże zainteresowanie, lecz jednocześnie nasuwają wiele pytań. Poniżej najważniejsze informacje.


Jak wygląda przykładowa sesja?

*Na pytania odpowiada Pani Karolina Winiarska.

- Na przebieg sesji zdjęciowej ma wpływ to, kto będzie fotografowany, czy będzie to sesja dziecięca, ciążowa, kobieca czy we dwoje.

Przed każdą sesją przygotowuję wszystkie rekwizyty, które będę chciała wykorzystać podczas zdjęć oraz dbam o to, aby w trakcie sesji panowała miła atmosfera oraz dobry nastrój.

W przypadku sesji dziecięcej – na wyposażeniu mojego studia posiadam wiele rekwizytów, czapeczek, opasek itp. jednak zawsze zachęcam rodziców do przyniesienia ze sobą kilku par ciekawych ciuszków dla dziecka, ulubionego misia itp.Gdzie znajduje się studio?

- Studio znajduje się pod Chojnowem, w miejscowości Biała.

Zawsze przed sesją wysyłam do klientów dokładnie rozpisaną trasę, aby nie mieli problemu z dotarciem i nie błądzili.


Jak długo trwa sesja?

- Czas trwania sesji zależy od modeli, których fotografuję. Jeśli jest to sesja ciążowa, kobieca czy we dwoje, wiadomo, że będzie przebiegała sprawniej, gdyż modele nie będą uciekać sprzed obiektywu. Sesja dziecięca wygląda już nieco inaczej i jest uzależniona od wieku i humorku dziecka.

Standardowo sesja trwa od 1 do 2 godzin. Jeżeli pojawi się taka potrzeba to przedłużamy sesję.Kiedy wykonać sesję ciążową? Co ze sobą zabrać?

- Osobiście najbardziej polecam okres ok. 6-8 miesiąca, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony i widoczny, a przyszła mama czuje się dobrze.

Proponuję wziąć ze 3-4 komplety ubrań – spodnie, spódnice, bluzeczki itp., a dla tych mam które zechcą mieć odważniejsze zdjęcia ze dwa komplety ładnej bielizny. Można zabrać także malutkie buciki i zdjęcie usg.Kiedy wykonać sesję noworodkową? Ile mniej więcej trwa? Kiedy ją rezerwować?

- Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 2 tygodnia życia maluszka, gdyż w tym czasie ciałka dzieci są bardzo plastyczne, a maluchy układają się jeszcze w pozycje jakie przyjmowały w brzuszku mamy.

Noworodki mają bardzo głęboki sen, dzięki temu nie wybudzają się podczas układania do zdjęcia.

Czas trwania sesji zależy oczywiście od maluszka i trwa znacznie dłużej niż sesja większego dziecka – może wynosić od 2 do 4 godzin. W trakcie sesji robimy oczywiście przerwy na karmienie czy przytulanie się do mamy.

Sesję jest najlepiej zarezerwować co najmniej 2 tygodnie przed planowanym porodem, a potwierdzić ją jak tylko maluszek pojawi się na świecie, tak żebyśmy mogli na spokojnie ustalić dogodny termin wykonania takiej sesji.Więcej informacji na:


Stronie: http://fotografialubin.pl/

Fanpage’u https://www.facebook.com/fotografialubin

Oraz na blogu: http://karolcia02.blogspot.com/p/blog-page.html


Zachęcamy do korzystania z usług Pani Karoliny Winiarskiej.


Niech wyjątkowe chwile trwają wiecznie - przynajmniej na zdjęciach!


Karolina Winiarska

info@fotografialubin.pl

Tel. 667238 762Komentarze

Te artykuły "sponsorowane" na pierwszej stronie zaczynają być liderem aktualności. Liczę na więcej aktywności terenowej.
zgłoś komentarz
zamiast napisać,że świetne zdjęcia,bo nikt jeszcze nie raczył tego uczynić, to znowu narzekanie
zgłoś komentarz
tu jest jakis nakaz albo przymus wszystko chwalic ?
zgłoś komentarz
Karolino!! DJ ANTOŚ super:)Kamil z Agatką oczywiście też no i chyba ostatnie foto to Nikodem Eclis???
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform