Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

1,6 promila alkoholu i dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych

Autor admin
Data utworzenia: 08 październik 2013, 10:32 Wszystkich komentarzy: 3


1,6 promila alkoholu i dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych

Ubiegłej nocy policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Po zbadaniu kierowcy alkomatem okazało się, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

- Kontrolę przeprowadzili o godz. 03.00 w nocy funkcjonariusze Ogniwa Prewencji z Chojnowa – informuje podinsp. Sławomir Masojć, rzecznik prasowy legnickiej policji. - Badanie zatrzymanego 20-latka wykazało w jego organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. W trakcie wykonanych sprawdzeń w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że zatrzymany ma dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jeden z nich obowiązuje do stycznia 2014r., drugi do lutego 2015r. – dodając.

20-latek jest mieszkańcem Chojnowa. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zaś za niezastosowanie się do wyroku sądu rok dłużej.Komentarze

Należy napiętnować takich użytkowników dróg. Karać dotkliwie i możliwe boleśnie. Najgorsze, że w wypadkach spowodowanych przez nietrzeźwych giną niewinni ludzie.
zgłoś komentarz
zgadzam się z tobą sender tylko, że często jet tak, że ci kierowcy potrafią po kilka razy jeździć po pijaku
zgłoś komentarz
Trzeba radykalnie: obciąć dłoń - prawą, żeby biegów nie mógł zmieniać i stopę, żeby gazu nie dodawał.
Tak bardziej poważnie - surowe kary, na tyle, żeby samo myślenie: a może podjadę kawałek robiło gęsią skórkę - tak ze strachu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.