Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Turniej piłkarski na Stadionie Miejskim za nami

Autor Maciek
Data utworzenia: 30 wrzesień 2013, 13:06 Wszystkich komentarzy: 0


Turniej piłkarski na Stadionie Miejskim za nami

W sobotę odbył się turniej piłkarski zorganizowany przez KS Chojnowianka Chojnów. Do rywalizacji przystąpiły jedne z najmłodszych grup młodzieżowych prowadzone przez trenera Łukasza Kurczaka. Nasz szkoleniowiec w dużej mierze przyczynił się do prawidłowego przebiegu zawodów.

Na Stadionie Miejskim zjawiło się osiem grup piłkarskich, które podzielono na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowiły ekipy: Dąb Siedliska, Iskra Kochlice I, Amico Lubin I, Arka Trzebnice, drugą natomiast: Zagłębie Lubin Amico Lubin II, Chojnowianka, Iskra Kochlice II. Rywalizacja rozpoczęła się w godzinach przedpołudniowych, młodzi piłkarze dzielnie walczyli na głównej płycie, którą podzielono na dwa odrębne boiska.

Nie zabrakło również wielu rodziców, dziadków, którzy dopingowali swoje pociechy. Do finałów zakwalifikowały się cztery drużyny: Amico Lubin I, Zagłębie Lubin, Arka Trzebnice, Amico Lubin II.


Bezkonkurencyjną drużyną okazała się grupa sportowa z Lubina, w finale Amico Lubin I zwyciężyło 1:0 Zagłębie Lubin. Trzecie miejsce przypadło Arce Trzebnice, która pewnym zwycięstwem 9:0 ograła drugą drużynę Amico.

Chojnowianka Chojnów po dobre grze zajęła ostatecznie piąte miejsce zwyciężając w meczu z Iskrą Kochlice 2:0.

W całej tej rywalizacji najważniejsza była dobra zabawa, której nie zabrakło. Na twarzach najmłodszych piłkarzy widać było radość i wielką chęć rywalizacji.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.