Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Pisanie jest jak przygotowywanie kolacji wigilijnej – spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Autor admin
Data utworzenia: 30 wrzesień 2013, 09:10 Wszystkich komentarzy: 0


Pisanie jest jak przygotowywanie kolacji wigilijnej – spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

„Jestem żoną jednego męża, matką dwóch synów, właścicielką dwóch psów, posiadaczką czterech zawodów wyuczonych. Napisałam kilkanaście powieści i kilkadziesiąt scenariuszy. Kolekcjonuję dziwne nazwiska, cenię dobrą kuchnię, amatorsko uprawiam ogród. Namiętnie czytam, leniwie uprawiam tai-chi, optymistycznie patrzę na świat” - tak o sobie napisała na swoim profilu w serwisie Facebook Małgorzata Gutowska-Adamczyk, bohaterka czwartkowego spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Właśnie taką poznaliśmy ją w trakcie ponad godzinnej dyskusji.

Autorka „Cukierni pod Amorem” na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki „Łgarz” oraz miejscowej biblioteki odwiedziła mieszkańców, a przede wszystkim mieszkanki Chojnowa w ostatni czwartek. Ponad godzinne spotkanie przepełnione było poradami i opowieściami autorki o życiu prywatnym. Pani Małgorzata opowiadała o mężczyznach, synach, życiu, sobie samej oraz o pisaniu książek. Przeskakiwała z dygresji w dygresję niejednokrotnie zapominając o pytaniu zadanym przez gości.

Końcówka spotkania to wspólne zdjęcie oraz podpisywanie książek. Z Chojnowa autorka udała się do Legnicy na spotkanie przyjaciół bibliotek Legnicy i powiatu legnickiego.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform