Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Zakończony sukcesami wyjazd chojnowskich bokserów do Częstochowy

Autor admin
Data utworzenia: 25 wrzesień 2013, 15:42 Wszystkich komentarzy: 0


Zakończony sukcesami wyjazd chojnowskich bokserów do Częstochowy

W miniony weekend w Częstochowie odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Na ringu rękawice skrzyżowali zawodnicy m. in. z Irlandii, Austrii, Niemiec czy Ukrainy. Również nasi bokserzy z Champion Chojnów, niestety w osłabionym składzie odwiedzili miasto nad Wartą.

Do Częstochowy z trenerem Lewandowskim pojechało dwóch zawodników z Chojnowa – Kacper Harkawy oraz Oskar Łużny. Pierwszy doszedł do finału, gdzie trener rywala postanowił wycofać swojego zawodnika, obawiał się potyczki z naszym bokserem.


Dobry występ zanotował natomiast Oskar. Pierwszą walkę stoczył z zawodnikiem z Niemiec. Jak powiedział nam trener – była ona bardzo dobrą potyczką, mądrze prowadzoną, ostatecznie wygraną na punkty. Kolejne starcie było już finałem. Naprzeciw zawodnika z Chojnowa stanął brązowy medalista Mistrzostw Polski – Kordian Wyciszkiewicz. Nasz zawodnik stoczył kolejną bardzo dobrą walkę. Mądrze boksował, słuchał rad trenera, unikał niepotrzebnego boksowania, walczył z kontry. Tym samym wygrał w swojej kategorii.


Jak widać wyjazd do Częstochowy ekipy Champion Chojnów był owocny. W skromnym składzie, lecz ze zwycięstwami. Dwóch zawodników, dwa zwycięstwa. Gratulujemy!

Klub Champion Chojnów składa serdeczne podziękowanie firmie Feerum za wszelkie wsparcie i pomoc, dzięki której może nadal realizować swoje cele i spełniać pasje.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.