Query error chojnow.pl - Ciężka przeprawa w Ścinawie - zapowiedź meczu
Logowanie Rejestracja

Ciężka przeprawa w Ścinawie - zapowiedź meczu

Autor Kuba
Data utworzenia: 31 sierpień 2013, 21:48 Wszystkich komentarzy: 1

Biało-niebieskich w niedzielę czeka ciężkie zadanie, bowiem przyjdzie im się mierzyć w Ścinawie z miejscową Odrą. W ich składzie występują zawodnicy znani choćby z występów w ekstraklasie (T.Moskal), czy były znakomity bramkarz Chojnowianki - Maciej Kijewski.

Nasz najbliższy rywal po trzech kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. W ostatnim spotkaniu Odra grając większość czasu w osłabieniu pokonaław Legnicy Konfeks 3:2. Gospodarzom pomaga też publiczność, która przez 90 minut prowadzi huczny doping, motywując do walki swoich zawodników.Chojnowianka również jest uskrzydlona imponującym zwycięstwem derbowym 2:0 przeciwko Czarnym. Zapowiada się więc pasjonujące widowisko i walka o każdy metr boiska do ostatnich minut.

Do kadry wracają już B.Haniecki i Baszczak. Zabraknie natomiast kontuzjowanego D.Polańskiego i Gałaszkiewicza, który w tygodniu wraca z wakacji i powinien wystąpić w meczu z Legnickim Polem.

Zapraszamy kibiców i sympatyków w niedzielę do Ścinawy, na godzinę 17. Bądźcie z nami!