Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Ciężka przeprawa w Ścinawie - zapowiedź meczu

Author: Kuba
Creation date: 31 August 2013, 21:48 All comments: 1


Ciężka przeprawa w Ścinawie - zapowiedź meczu

Biało-niebieskich w niedzielę czeka ciężkie zadanie, bowiem przyjdzie im się mierzyć w Ścinawie z miejscową Odrą. W ich składzie występują zawodnicy znani choćby z występów w ekstraklasie (T.Moskal), czy były znakomity bramkarz Chojnowianki - Maciej Kijewski.

Nasz najbliższy rywal po trzech kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. W ostatnim spotkaniu Odra grając większość czasu w osłabieniu pokonaław Legnicy Konfeks 3:2. Gospodarzom pomaga też publiczność, która przez 90 minut prowadzi huczny doping, motywując do walki swoich zawodników.Chojnowianka również jest uskrzydlona imponującym zwycięstwem derbowym 2:0 przeciwko Czarnym. Zapowiada się więc pasjonujące widowisko i walka o każdy metr boiska do ostatnich minut.

Do kadry wracają już B.Haniecki i Baszczak. Zabraknie natomiast kontuzjowanego D.Polańskiego i Gałaszkiewicza, który w tygodniu wraca z wakacji i powinien wystąpić w meczu z Legnickim Polem.

Zapraszamy kibiców i sympatyków w niedzielę do Ścinawy, na godzinę 17. Bądźcie z nami!


chojnowianka-chojnow.futbolowo.plComments

Pomimo skromnej garstki kibiców którzy podążyli za klubem Chojnowianka wywalczyła zwycięstwo w meczu z Odrą scinawa. Graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce ale udało się dowieźć wynik do końca . Chojnowianka Chojnów - Osra Odra Ścinawa 1: po golu Chrystiana.

Gratulacje dla zawodników za determinacje i dla trenera.

Czekamy na kolejne sukcesy, niebawem zdjęcia z meczu
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.