Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2013, 13:20 Wszystkich komentarzy: 73


Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

Budowa obiektu to koszt ponad 700 tys. zł., z czego 349 tys. pochodzi ze środków finansowych Województwa Dolnośląskiego.

Otwarcie obiektu planowane jest na drugiego września, dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół.


Komentarze

Z tobą widzę niedobrze świat wirtualny miesza się tobie z realem cóż to kolego masz urojenia :)
zgłoś komentarz
NO PROSZĘ !!PROSZĘ !!ZAWODNIK NIE DO PRZEJŚCIA/WIEMY ZE TA STRONA TO TWOJE ŻYCIE WIEC ROZUMIEMY JAK CIĘŻKO JEST CI POGODZIĆ SIĘ Z FAKTEM ZE JEST TO CZYSTA FIKCJA/MIMO WSZYSTKICH NIEDOGODNOŚCI SPISAŁEŚ SIĘ NA BYCIE bOGIEM !!!!!!!!!!!!!CHCESZ KOGOŚ POZDROWIĆ ?
zgłoś komentarz
Wylogowany tylko rozmowa na argumenty może Cię uratować.A Ty piszesz na poziomie przedszkola sióstr zakonnych z dabrowskiego.
zgłoś komentarz
Tak @WYLOGOWANY chcę pozdrowić twojego psychiatrę bo tym co piszesz wnioskuje że takiego musisz mieć :)
zgłoś komentarz
Brygida powinna z nim porozmawiać,kto poznał Brygide wie dlaczego.
zgłoś komentarz
DZIĘKUJEMY OWSZEM MAMY TAKIEGO CZŁOWIEKA ALE ON RACZEJ JEST ODPOWIEDZIALNY ZA LUDZI KTÓRZY PRZEGRYWAJĄ NASZ PROGRAM I ZAŁAMUJĄ SIĘ :( WIĘC JAKO SPRAWCY CAŁEGO ZAMIESZANIA STARAMY IM SIĘ POMÓC NA ILE TO MOŻLIWE ALE MIMO TO POZDRAWIAMY PANA PSYCHIATRĘ .DROGI bOGU(BO JUŻ MOŻEMY TAK SIĘ PRZECIEŻ ZWRACAĆ)TY POMOCY NIE POTRZEBUJESZ PONIEWAŻ JESTEŚ GRACZEM KTÓRY WYGRAŁ NAJDŁUŻSZY INTERNETOWY MARATON W HISTORII !!!!!!
zgłoś komentarz
@qwer daj spokój ! ja odpuszczam.Jeszcze prędzej miałem złudzenia a teraz rozwiał je zupełnie że szwankuje mu psychika więc niema sensu z kimś takim rozmawiać :)
zgłoś komentarz
W taki sposób możesz prowadzić rozmowe z Brygida.
zgłoś komentarz
QWER NIE MOŻESZ MIEĆ DO NAS ŻALU ŻE NIE WYGRAŁEŚ PO PROSU ZA MAŁO SIĘ STARAŁEŚ WIĘC SPRÓBUJ W NASTĘPNEJ EDYCJI!A PUKI CO MOŻE JAK PO PROSISZ bOGA PSYMONA TO POZWOLI CI ABYŚ GO KARMIŁ WINOGRONEM ORAZ POIŁ WINEM NA SZTUCZNYM OLIMPIE KTÓRY USYPIEMY MU JUŻ NIE DŁUGO W CENTRUM MIASTA Z DOBRZE POSEGREGOWANYCH ŚMIECI
zgłoś komentarz
Psimon rozśmieszyłeś mnie...!!! Pierzesz mi gacie bo się posikałem ze śmiechu... Daj adres pryszczu gdzie mam je dostarczyć...

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform