Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2013, 13:20 Wszystkich komentarzy: 73


Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

Budowa obiektu to koszt ponad 700 tys. zł., z czego 349 tys. pochodzi ze środków finansowych Województwa Dolnośląskiego.

Otwarcie obiektu planowane jest na drugiego września, dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół.


Komentarze

dyrektorowi wierni podziekuja za zaproszenie ksiezy i poswiecenie co najwyzej ale czego spodziewac sie po bylym ministrancie.poco te siecenia.ktos wie.
zgłoś komentarz
Psymon, puszczają ci nerwy. Powinieneś mieć twardą psychikę. Tak jak ci których ty atakujesz i pomawiasz. Oni nie uczestniczą w dyskusji, a są atakowani. Musisz być gotów również na to, że ktoś inny ma inne zdanie niż ty. Używając obraźliwych zwrotów w stosunku do innych, a jednocześnie cytując rozporządzenia i swoje głębokie przemyślenia, pokazujesz, że nie jesteś całkiem poważny.
zgłoś komentarz
napisałem niesprawdzone a nie nieprawdziwe jak już będę multimilionerem to kupię tobie własną bieżnie więc głowa do góry
zgłoś komentarz
hahaha ma luz całkowity, choć przyznam, że na głupotę tego co czasami tu czytam ręce mi opadają, ale mowy niema o tym, że mi nerwy puszczają to raz a dwa ja nikogo nie pomawiam a zwroty jakich używam są raczej ironiczne .Twierdząc, że kogoś pomawiam nie podają przykładów pomawiasz mnie Ty !
@benek ja nie wiem poco szamani wodę leje na państwowe świeckie obiekty wybudowane to nie kościoły,kaplice,krzyże czy inne figury świętych.Masz tiu zacne grono dewocji może ktoś z nich odpowie ci na to pytanie albo dlaczego władze państwowe łamią konstytucje zapraszając szamanów.
zgłoś komentarz
To @WYLOGOWANY tak a już myślałem że pełną pełną listę ! a tu proszę podajesz niesprawdzone i plotkarskie inf !
zgłoś komentarz
Psymon wyjdź do ludzi pogadaj,poczytaj książkę ...bo przed tym komputerem nic z ciebie nie będzie jedynie nakręcasz samego siebie/dla czego np.nie będziesz kandydował np. na burmistrza,albo nie zbierzesz ludzi i nic nie zrobisz z tym dziadostwem/każdy wie że ono istnieje wiec nie musisz nas o tym ciągle informować ?
zgłoś komentarz
Podajesz niesprawdzone informacje, więc jesteś plotkarą, bo tyle co ja rozmawiam z ludźmi to sobie sprawy nie zdajesz a książek, ile już w życiu przeczytałem podejrzewam, że do końca życia nie przerobisz.Za resztę rad podziękuję, aczkolwiek doceniam dobrą wolę.
zgłoś komentarz
czyli jednym słowem jesteś najbardziej oczytany oraz najbardziej towarzyski na świecie?! SKORO TAK TOOOOOOOOOOOO!WYGRAŁEŚ!przez cały ten czas to był test FARSA,PODSTAWIENIE LUDZI ,STRONA CHOJNÓW.PL SPECJALNIE ZAŁOŻONA NA POTRZEBĘ ZWERBOWANIA CIEBIE ORAZ ZBADANIA TWOJEJ NIEZWYKŁEJ OSOBOWOŚCI ,WSZYSTKO TO BYŁO ROBIONE ABYŚ MÓGŁ WYGRAĆ NASZĄ GŁÓWNĄ NAGRODĘ A JEST NIĄ !!!!!!BYCIE bOGIEM!!!!!GRATULACJE MAMY NADZIEJE ŻE ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁEŚ I ŻE BĘDZIESZ DOBRY DLA SWOICH WIERNYCH !!!!KILKA SŁÓW DO PUBLICZNOŚCI ?
zgłoś komentarz
Że to twoja głupia nieprawdziwa subiektywna ocena do której się nie ustosunkuje :)
zgłoś komentarz
WIDZĄ PAŃSTWO!! TO JEST GRACZ!!!!!NADAL GRA MIMO WYGRANEJ W NASZYM TURNIEJU /PSMONIE WIEDZĘ ZE EMOCJE JESZCZE NIE OPADŁY,CZY WYSTARTUJESZ W KOLEJNEJ EDYCJI ??CZY MOŻE DASZ SZANSE INNYM SŁABSZYM UCZESTNIKOM ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform