Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2013, 13:20 Wszystkich komentarzy: 73


Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

Budowa obiektu to koszt ponad 700 tys. zł., z czego 349 tys. pochodzi ze środków finansowych Województwa Dolnośląskiego.

Otwarcie obiektu planowane jest na drugiego września, dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół.


Komentarze

Haha... Boki można zrywać... Jakiś zakompleksiony chojnowski pryszcz, zapewne ochrzczony, bierzmowany, z katolickiej rodziny będzie wszystkich pouczał, kto ma co robić, bo on psimon ogłasza, że teraz to on jest ateistą i nie wolno księdzu kupić kwiatka ani zaprosić na poświęcenie nowo otwieranego obiektu...
A wolno rozbić butelkę szampana na nowo wodowanym statku..? Czy to też straszny zabobon cofający nas do czasów mrocznego średniowiecza..?
No a najgorsza to już jest kwestia pieniędzy!!! On psimon kategorycznie nie życzy sobie, żeby z "jego" pieniędzy wydać choć 100 zł na coś służące ogółowi mieszkańców, jeśli tylko ma to związek z kościołem. Taka to typowa polska zawiść... Bo on sam jest za głupi i za leniwy, żeby się czegoś dorobić. Woli leczyć kompleksy przed monitorem komputera i się napinać... Niech tylko uważa, żeby mu żyła pierdząca nie pękła... Haha...
zgłoś komentarz
Swięcenie to zabobon,ośmieszanie się.A pouczenie dyrektora przez jakiegoś kleche to coś zdecydowanie nie tak.Dyrektor jest na 1 miejscu,a wierzenia prywatne powinny zostać w domu.
zgłoś komentarz
Rozbicie butelki szampana na wodowanym statku to tez zabobon..?
Wiecha na więźbie nowego budynku to też zabobon..?
Wmurowanie kamienia węgielnego to też zabobon..?

Najgorsze jest wynikające z ciemnoty, nieuctwa i ograniczonych horyzontów dosłowne pojmowanie niektórych symbolicznych czynności...
zgłoś komentarz
Nigdy w tej Polsce nie będzie lepiej.21 wiek a tu takie czary są uprawiane.Przyjdzie gruby klecha zapewne,który nie ma umiaru w jedzeniu i piciu i będzie kropił boisko w świeckiej szkole.Tysiace złoych są wydawane na nauki religi,wycieczki do Częstochowy itd.W wojsku klecha,w szkole klecha,jeszcze w przedszkolu brakuje ich.A tam najłatwiej zindotkrynować dzieci,by jak dorosną służyły właśnie klerowi.W innym rozwiniętym gospodarczo kraju,mądrym nikt na to by nie pozwolił.Wierzenia do kościoła i domu,a w szkole nauka,rozwój.
zgłoś komentarz
szkoła jest powiatowa wiec ani p. Kowalczyk ani Burmistrz nic nie mają do tej bieżni. To powiat finansuje ta inwestycje
zgłoś komentarz
Ty @Makagigi jesteś tak głupi z tym co piszesz, że żadna ustawa tego nie przewiduje :)
Głupku czytaj !
Konstytucja Art.25.
2.Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych..
Butelka szampana przykurczu umysłowy czy fakt że dasz księdzu kwiaty nikomu w niczym nie przeszkadza bo niema nic wspólnego z kościołem ,wyznaniem.
Jednak jak burmistrz władza państwowa czy dyrektor państwowej placówki zaprasza szamanów swoich prywatnych wierzeń łamie prawo i to najwyższe jakim jest konstytucje RP i takie państwowe władze przykurczu przestają by bezstronne bo wspierają jednych czarnych tłustych szamanów a nie innych.
@Makagigi dewotko powiedz poco się robi te czary mary ? jaki jest cel.Gdzie pisze o tym biblia czy katechizm kościoła że święci się bieżnię czy inny basen dewotko ciepła :)
zgłoś komentarz
Psymon powinieneś pracować w Pudelku.pl tam byś sie odnalazł niesprawdzone informacje,ploty,przesadyzm weź się zastanów możesz czerpać kasę ze swojej głupoty :D
zgłoś komentarz
@WYLOGOWANY wykaż proszę, gdzie piszę nieprawdę ? czekam ! a, gdzie plotki ?, bo mam pewność, że kłamiesz, a to jako katolikowi niewolono, więc musisz się wytłumaczyć.
Ja mam pewność że gdyby głupota przekładała się na bogactwo to ty i twoi koledzy dewotki byli byście multimilionerami.
zgłoś komentarz
Więc jest jak pisze @krzys200 co podejrzewałem a podziękowania jeśli już należą się komu innemu.
zgłoś komentarz
dokładnie TAK!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform