Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2013, 13:20 Wszystkich komentarzy: 73


Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

Budowa obiektu to koszt ponad 700 tys. zł., z czego 349 tys. pochodzi ze środków finansowych Województwa Dolnośląskiego.

Otwarcie obiektu planowane jest na drugiego września, dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół.


Komentarze

Róbta co chceta..!!! Można ćpać, chlać, kopulować publicznie, a taki psimon będzie zabraniał wręczenia kwiatka księdzu...
Łach palikot namieszał pryszczom w łepkach i mamy skutki... Ale, ale psimonie słyszałeś będzie na jesieni nowa partia świńskiego łba z Biłgoraja... Podobno Bractwo Ozonowe...
zgłoś komentarz
@WYLOGOWANY jesteś przykładem, że nie każdy to zlewa tak samo, jak jeszcze kilka innych osób a dowody to wasze wpisy.Inna sprawa, że jesteś za krótki aby zrozumieć w co wierze, więc proszę nie wypowiadaj się na ten temat .
@Makagigi to, co piszesz jest tak głupie, że chyba głupsze od ciebie samego.Powiedz sam wymyślasz te bzdury "Róbta co chceta..!!! Można ćpać, chlać, kopulować publicznie" czy ktoś pisze ci takie teksty ?, a to "Łach palikot" tak wdrażasz przykazanie miłości Jezusa ?
Pokazujcie poziom za jakim tęskni @legn możecie w trójkę rozmawiać jak równi.

Alleluja kochani i serca w górę !
zgłoś komentarz
Fakt,koścół ciągnie kase od miasta czy państwa na każdym kroku.Burmistrz Serkies dobrze wszystko przemyślał i zawsze kler wesprze,bo to oni zaprowadzili go na stołek.Gwarantuje wam,że gdyby Serkies miał stracić władze to odsunąłby się od czarnych a dla kasy i interesu połączył z lewicą.To taki typ.Po Serkiesie widać,że ma odruchy nerwowe,boi się utraty władzy,a to doprowadzi go do stanu bardzo złego.Kler powinien zostać odsunięty na bok.Tłuste pasibrzuchy pytam was,gdzie umiarkowanie w jedzeniu i piciu?
zgłoś komentarz
Nawet Psymonie - jeśli masz tą Swoją racje, upragnioną i wyimaginowaną w Swojej głowie - To pisz konkret a nie śmieci , bo póki co fakt - jesteś Inteligentny, jesteś i oczytany ale trujesz tyłek chłopie....

Ps. Doszło do mnie jedno - Jakbym olał jego wpisy i nie odpisywał - chłopak nie miałby z kim gadać. Ale w sumie sam nic nie zdziałam....
zgłoś komentarz
moje wpisy są po to aby ci wyjaśnić parę spraw bo jesteś dość nie do edukowaną postacią i to widać na każdym kroku np tu- cyt.Psymon ,,.Inna sprawa, że jesteś za krótki aby zrozumieć w co wierze, więc proszę nie wypowiadaj się na ten temat''hehe ok ale jak mam się nie wypowiadać skoro jeszcze dwa posty temu napisałeś ze jesteś ateistą ? hahaha zmieniłeś na wyższy bieg załączył się monoteizm turbo czy co ?
zgłoś komentarz
@WYLOGOWNAY to powtórzę ! Inna sprawa, że jesteś za krótki aby zrozumieć w co wierze, więc proszę nie wypowiadaj się na ten temat ! twój ograniczony umysł bierze pod uwagę wiarę tylko i wyłącznie w bogów i zabobon z tym związany i to jest naprawdę przykre, że masz tak mocno ograniczone pole manewru al cóż to nic nowego, że religia potrafi skutecznie odebrać rozum dewocji.
Widzisz @WYLOGOWANY a ja wierzę w rodzinę,przyjaźń,bezinteresowność czy zwykłą ludzką empatię,życie tu i teraz bez religijnych urojeń o bogach a ty tego nie potrafisz, bo jesteś ograniczony.
zgłoś komentarz
@grammostola powiedz ktoś ciebie zmusza do tego abyś do mnie pisał czy odpisywał ? ja tego nie robię a jeśli tobie odpisuję robię to grzecznościowo tak zwyczajnie po ludzku bez łachy bo wiesz jak ktoś pyta wypada odpowiedzieć.

Alleluja i serca w górę kochani !
zgłoś komentarz
Ehhh w domu też tak ??
zgłoś komentarz
ja potrafię więcej bo wieże w Boga ,rodzinę ,przyjaźń i samego siebie i śmiało mogę ci powiedzieć że gdy byś wierzył w ludzką empatię to nie wrzucał byś wszystkich do jednego worka tylko zebrał byś swoich przyjaciół w których tak mocno wierzysz i stworzył być opozycję w Chojnowie był byś kimś a nie wygadanym kolesiem z forum...
zgłoś komentarz
"ja potrafię więcej, bo wieże w Boga " oj ten bóg chyba cię opuścił, skoro piszesz takie bzdury a jeszcze przed chwilą swoje wierzenia ograniczałeś do boga i zabobonu nawet fantazje maiłeś tylko boskie "monoteizm turbo" cóż wypada tylko współczuć.
Jeszcze jedna rzecz @WYLOGOWANY dla jasności i, żeby to do ciebie dotarło jak nikogo nawet w przenośni do żadnych worków nie wrzucam jak się wypowiadam to staram się pisać na temat bez prywatnych jazd, bo mam zawsze masę argumentów, że czasami muszę się zastanawiać jakich ma użyć jednak ty i twoi "koledzy" poza personalnymi wrzutami nie macie tak naprawdę nic do powiedzenia a tym bardziej na obronę tego co krytykuje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform