Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2013, 13:20 Wszystkich komentarzy: 73


Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

Budowa obiektu to koszt ponad 700 tys. zł., z czego 349 tys. pochodzi ze środków finansowych Województwa Dolnośląskiego.

Otwarcie obiektu planowane jest na drugiego września, dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół.


Komentarze

"ja do zmiany czy wyśmiewania twojego się nie zniżę" - psymon - człowiek z zasadami
zgłoś komentarz
Psymon to osobiste pytanie jeżeli uważasz że jest to krępujące nie musisz odpowiadać(jestem po prostu ciekawy)jakiego jesteś wyznania(Religijnego)?
zgłoś komentarz
OKEJ PSYMON, OKEJ. Niech CI będzie. Tylko dla czego do **** * ** * * ** * ** * nie widziałem ani razu od Ciebie wpisu , w którym krytykujesz nachalnie chodzących po domach "ZIELONYCH" wciskających nam swoją "strażnice". A ze źródeł mi wiadomych na statystycznie prawie każdego to wkurza. Ci są OK, pomimo swojego natręctwa, ale jak to piszesz " CZARNY " idący miastem już robi krzywdę bo trzeba Szczęść Boże odpowiedzieć...

zgłoś komentarz
I takie jeszcze jedno pytanie. ILE? ILE będzie sie ten temat wlókł ?? Co artykuł na stronie ?
zgłoś komentarz
Grammostola daj mu spokój chłopak chce ocalić świat a ty mu w tym właśnie przeszkadzasz ;)
zgłoś komentarz
Makagigi- 1:0 -Psymon
Brawo
Dla Dyrektora Kowalczyka duży plus, że udało się zrealizować takie przedsięwzięcie - mam nadzieję, że nie ostatnie. Przypominam, że szkoła jest powiatowa więc władzom miasta nic do tej bieżni.
zgłoś komentarz
@grammostola zadaj mi proszę pytanie związane z pytaniem, bo ja tego co piszesz żadnego związku nie widzę ! to nie zieloni ani jehowi wieszają krzyż w sali obrad miast,to nie zieloni ani jehowi dostają wysokie dotacje co rok od urzędu miasta to nie zielonych ani jehowych kilka razy w tygodniu odwiedza burmistrz ani zieloni ani jehowi nie święcą wszystkiego jak leci na zaproszenie zdewociałych władz miasta czy bieżni na zaproszenie dyrektora Kowalczyka.Zieloni ani jehowi nie dostają z urzędu rocznie ponad 400 tyś zł na uczenie zabobonu tylko kościół katolicki.
Gratulujecie dyrektorowi Kowalczykowi a ja skromnie zapytam czego ?, że zgodził się, by starostwo łaskawie zmieniając zdanie co do miejsca, gdzie ma być bieżnia na realizację tego planu w 109 ? no fakt zgodził się i to chyba co mi wiadomo wszystko, jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
zgłoś komentarz
"I takie jeszcze jedno pytanie. ILE? ILE będzie sie ten temat wlókł ?? Co artykuł na stronie ? "
@gromala do skutku ! rozumiesz do skutku ! zawsze tam gdzie państwowe miesza się niezgodnie z prawem kościelnym,tam gdzie kościół ciągnie kasę od państwa i za pomocą aparatu państwa szerzy zabobon.Jasne gromala ?
zgłoś komentarz
@leng jest tak jak piszesz,zmianie nicków to piaskownica as tu trzeba rzetelnej rozmowy,merytorycznej na argumenty a nie żarty jak przedszkole z nicków.
@EYLOGOWANY jestem ateistą i z tego co pamięta a widać ty nie już się oto mnie pytałeś i dostałeś odp.
zgłoś komentarz
Drogi Psymonie do skutku będziesz poruszał te tematy czyli wychodzi na to że do swojej własnej śmierci po której po prostu znikniesz jako ateista i koniec , na twoim miejscu wierząc w takie jazdy nie tracił bym czasu na siedzenie przed internetem i pisania rzeczy na które każdy tak na prawdę zlewa ,tylko korzystał bym z życia jak się tylko da ,ponieważ komentarzami na stornie internetowej nie zrobisz rewolucji nie przeczytają tego nawet osoby do których masz żal,skoro kiedyś znikniesz na zawsze warto abyś uświadomił to sobie i zrobił coś żeby się zapisać w kartach historii /chyba że się boisz wtedy wychodzi że jednak nie jesteś pewien tego w co nie wierzysz ...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform