Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2013, 13:20 Wszystkich komentarzy: 73


Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

Budowa obiektu to koszt ponad 700 tys. zł., z czego 349 tys. pochodzi ze środków finansowych Województwa Dolnośląskiego.

Otwarcie obiektu planowane jest na drugiego września, dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół.


Komentarze

Dawać na burmistrza jakiegoś zwolennika paligłupa !!! A co to Chojnów gorszy..??!! Nie ma u nas jakiegoś ciepłego, ćpuna albo takiego co se interes obciął..??
zgłoś komentarz
1. Psymon - Możesz mieć kościół daleko gdzieś, ale nawet jeśli go tak naprawdę miałbyś daleko gdzieś to byś o tym nie pisał. A Ciebie to hmmm. nie wiem czy bardziej nurtuje czy irytuje. Ja jestem przeciwko narkotykom i jakoś tego nie pisze w każdym poście, kto gdzie i kiedy ćpał. :/

2. P. M.Kowalczyk - Przynajmniej się postarał o takowe boisko - dotychczas nikt przed nim tego nie robił i chociażby za to należą mu się wyrazy szacunku i uznania. P. Mariuszu - z góry dziękuję :)

3. A co do władzy - cwani jesteście bo tam nie siedzicie - sprzeciwisz się raz czy dwa to cie wy******(rzucą) ... I nie zdziwiłoby mnie gdyby wybory były z góry przewidziane a referendum to tak dla picu.
zgłoś komentarz
grammostola 3. A co do władzy - cwani jesteście bo tam nie siedzicie - sprzeciwisz się raz czy dwa to cie wy******(rzucą) ... - jasny gwint . strasznie niebezpieczne to piastowanie władzy. to tak trzeba uważać ? a kto wyrzuca z władzy ? nie czasem mieszkańcy jak im się coś nie podoba ? Wpadnij na sesję tam będziesz mógł bezpiecznie wyrazić swoje zdanie na temat narkotyków / będzie komendant policji -chojnowskiej , zapraszam


zgłoś komentarz
@grammostola wybacz, ale opowiadasz zwykłe głupoty, które nie mają żadnego sensu.Kościół mnie ani ziębi ani grzeje jednak kościół,wyznanie,wierzenia narzucane przez aparat państwa jaki, by nie był już tak i to bardzo, ale ty widzę nie widzisz żadnej różnicy.Jeśli ktoś jest urzędnikiem państwowym reprezentuje wszystkich mieszkańców nie tylko katolikówto mało, że łamie prawo polskie to nie szanuje ludzi innych wierzeń i poglądów.W moim odczuciu taka osoba jest głupią dewocją pozbawioną rozumu a dyrektor Kowalczyk już dawał upust w szkole religijnym dewocjom swoich prywatnych wierzeń w szkole jaki podczas dnia nauczyciela w domu Schrama.
zgłoś komentarz
Ja zdaje sobie sprawę, że takie persony jak ty mają w gdzieś konstytucje,konkordat czy zwykłą ustawę o wolności sumienia, ale jak nie !
Tak, więc dzięki urzędnikom krzyżakom dewotom mamy święcony basen,tablice czy pomniki przez tylko jeden kościół ten akurat, który, który oni odwiedzają, a nie inny.Teraz czas na czary mary hokus pokus, czyli lanie wody na bieżnię przez czarnego tylko pytanie poco tak herezja i zabobon ?
zgłoś komentarz
@psimon

Logika nie jest twą mocną stroną, w ogóle jakieś mocne strony masz poza ujadaniem jak wściekły kundelek na nogawkę przechodnia..?

Najpierw narzekasz, że zwyczaj świecenia dokonywany jest przez przedstawiciela jednego kościoła w tym przypadku rzymsko-katolickiego... Kto ci broni abyś zgłosił się z wnioskiem, żeby poświęcenia dokonał przedstawiciel twej wiary niezależnie kim jesteś: jehowym, żydem, czy - tak modnym ostatnio - poganem...

W następnym akapicie twierdzisz, że to zabobon... Pominę słowo "herezja" bo chyba nie wiesz co ono znaczy... A co tobie to tego, że tak się spytam... Mamy wolność, demokracje i liberalizm wolno większości robić to co jej się podoba... I nie pomogą tu ujadania jakiegoś zakompleksionego pryszcza...
zgłoś komentarz
Makagigi- 1:0 -Psymon
zgłoś komentarz
Przyznam się, że trochę się gubię, z kim rozmawiam, ale wiem jedno, że z moją logiką wszystko jest w porządku.
@Makagigi czy @grammostola nawet, gdybym był inne wyznania to czegoś podobnego bym nie zgłosił, bo raz, że było, by to niezgodne z prawem i tym samym dewocie wciekły wykazuje, że nie czytasz lub nie rozumiesz tego co się do ciebie pisze a dwa, że było, by to zwykłą herezję i dobrze wiem, co znaczy słowo herezja, czyli w dużym uogólnieniu wybiórczą interpretację prawd wiary.
zgłoś komentarz
Widzisz tak się składa, że demokracja znaczy rządy większości, ale pamiętaj dewocie, że tylko i wyłącznie z poszanowaniem mniejszości.Jeśli, natomiast większość rządzi tak, że nie szanuje innych i jeszcze przy okazji łamie prawo już demokracją nie jest a łamie jej podstawy.
Liberalizmu dewotko nie mamy tylko zwykły i szybko mieć nie będziemy ani gospodarczo a tym bardziej światopoglądowa.Ty masz nie tylko problem z logiką, ale z odbiorem rzeczywistości i podstawowych pojęć .
zgłoś komentarz
Jeszcze jedno wciekła dewoto taką interpretacje mojego nicku (@psimon) sobie daruj bo ja do zmiany czy wyśmiewania twojego się nie zniżę a to co robisz świadczy tylko o tobie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform