Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Katastrofa budowlana w słodowni (FOTO + VIDEO) - aktualizacja

Autor admin
Data utworzenia: 06 sierpień 2013, 11:28 Wszystkich komentarzy: 31


Katastrofa budowlana w słodowni (FOTO + VIDEO) - aktualizacja

Dziś około godziny 10 zawalił się budynek słodowni na ulicy Fabrycznej. Według wstępnych informacji w budynku przebywało 5 osób. Dwie z nich zdołały uciec z budynku w chwili tragedii, dwie zostały ranne i niestety jedna osoba nie żyje. Ranni otrzymali niezbędną pomoc medyczną. Na miejscu zdarzenia są liczne zastępy Straży Pożarnej (także strażacy, którzy przebywali na urlopach), Policji i Pogotowia Ratunkowego w tym dwa helikoptery medyczne z Wrocławia. O wszelkich nowych informacjach na temat tej tragedii informować będziemy na bieżąco.


Aktualizacja #1

Ciało ostatniej osoby jest wyciągane z budynku. Trwa także sprawdzanie czy na miejscu tragedii nie ma więcej ofiar.


Aktualizacja #2

Służby oczekują na przyjazd psów tropiących, które dla pewności przeszukają teren słodowni. Trwają oględziny miejsca zdarzenia.


Aktualizacja #3

Jak się okazało ciało osoby zostało namierzone przez dzwonek telefonu. Po odgruzowaniu lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Wszystkie osoby szukały złomu.Aktualizacja #4

W chwili obecnej właścicielem budynku jest firma z Łodzi "Fors Poland" Violetta Chmielewska. Wcześniejszy właściciel to Browary Lwóweckie.


Aktualizacja #5

Godzinę temu miejsce zdarzenia odwiedziła pani prokurator. Teren słodowni jest zabezpieczony przez policję. Zamieściliśmy zdjęcia z samego miejsca wypadku.

Komentarze

buraczanek co sie za kartofla przebiera
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.