Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Ogłoszenie - trening systemu wykrywania, ostrzegania i alarmowania

Autor Urząd Miejski w Chojnowie
Data utworzenia: 30 lipiec 2013, 14:50 Wszystkich komentarzy: 3


Ogłoszenie - trening systemu wykrywania, ostrzegania i alarmowania

Na podstawie § 10 ust. 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U.2013.96) w związku z decyzją Wojewody Dolnośląskiego Nr BZ.WCZK.642.8.2012.BR BURMISTRZ MIASTA CHOJNOWA informuje, że dnia 1 sierpnia 2013 r. o godzinie 17.00 zostanie przeprowadzony trening uruchamiania systemu wykrywania, ostrzegania i alarmowania ludności na obszarze powiatu legnickiego, przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego.

W ramach treningu zostanie sprawdzona sprawność funkcjonowania akustycznego systemu ostrzegania /syren alarmowych/ poprzez wyemitowanie 3 minutowego modulowanego dźwięku „ogłoszenie alarmu”.
BURMISTRZ MIASTA CHOJNOWA
Jan Serkies
Komentarze

Co to za idiotyzm ? trzeba dorabiać ideologię do upamiętnia godziny "W" ?
Czy coraz głośniejsze głosy coraz liczniejszej rzeszy historyków i badaczy na temat powstania przynoszą pozytywny efekt edukacyjny, iż było to zbiorowe samobójstwo 200 tyś cywilów .
Pytanie zasadnicze brzmi: dlaczego 31 lipca 1944 roku w godzinach popołudniowych, w kwaterze generała Bora-Komorowskiego wydano wyrok śmierci na setki tysięcy Rodaków i wyrok zagłady na stolicę i jej dobra? I co sprawiło, że ten niepoczytalny wyrok został wykonany?
zgłoś komentarz
Nigdy tego komuszku nie zrozumiesz... Chwała Poległym Chwała
zgłoś komentarz
Komuszku ? ty idioto ! powiedz to byłemu AKowcowi uczestnikowi powstania Warszawskiego historykowi Janowi Ciechanowskiemu "Na tropach tragedii – Powstanie Warszawskie 1944: wybór dokumentów wraz z komentarzem" i "Powstanie Warszawskie: zarys podłoża politycznego i dyplomatycznego" czy Normana Davies historyka profesora i niekwestionowanego autorytetu historii Europy, Polski i Wysp Brytyjskich pozycję, choćby "Jak powstało „Powstanie '44” czy wypowiedzi wielu znanych autorytetów ludzi, którzy to piekło przeżyli ich wypowiedzi, choćby w książce "Kulisy Katastrofy Powstania Warszawskiego" jak Paweł Wieczorkiewicz, Jan Sidorowicz,
Andrzej Solak – Powstanie Warszawskie – mitologia, Jan Nowak-Jeziorański,
Jan Matłachowski, wspomnianego Jan Ciechanowski – Rozmowa z gen. Borem-Komorowskim,
Lech Mażewski, Witold Babiński, Dariusz Baliszewski i wielu innych !
Komuszku !? tylko tyle debilu potrafisz napisać ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.