Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Festyn Orange w Chojnowie - zapraszamy!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 31 lipiec 2013, 16:00 Wszystkich komentarzy: 9


Festyn Orange w Chojnowie - zapraszamy!

Istnieją pogłoski, jakoby bohaterowie reklam Orange, lubiani przez wielu Serce i Rozum byli przebranymi postaciami z pewnego serialu animowanego. Czy faktycznie tak jest? Będziemy mogli przekonać się o tym w najbliższą sobotę. Do Chojnowa przyjedzie epicki Pan Serce i rozsądny Pan Rozum. Wszystkich zapraszamy na festyn Orange w Rynku!

3 sierpnia 2013 r. od samego południa rynek w Chojnowie przemieni się w miejsce zabaw dla wszystkich milusińskich. Specjalnie dla nich Orange przygotowało wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będą więc przeróżne zabawy dla dzieci, wspólne śpiewanie znanych hitów czy barwne pokazy taneczne.

Również miłośnicy mocniejszych wrażeń znajdą coś dla siebie. Specjalnie dla nich przygotowano efektowną, zapierającą dech w piersiach jazdę na motocyklu. Fanów dwóch kółek nie może zabraknąć w najbliższą sobotę na chojnowskim rynku!


Jednak Festyn Orange to przede wszystkim zabawa z ogromnym uśmiechem na ustach. O dobrą atmosferę postarają się klauni oraz tajemniczy iluzjoniści, którzy przeniosą widzów w świat magii i niewyjaśnionych zjawisk…


Sobotnia zabawa będzie również doskonałą okazją, by wygrać ciekawe nagrody. Przewidziano liczne konkursy, każdy dający możliwość otrzymania atrakcyjnego podarku.

Dodatkowo na wszystkich czekać będzie darmowa wata cukrowa i możliwość pomalowania buźki przez profesjonalistów.


Największą atrakcją sobotniego festynu Orange będą jednak dwie przesympatyczne maskotki. Kto z nas nie zna reklamy „Mam piloto, mam laptopo…”? Już 3 sierpnia będzie okazja, by poznać jej bohaterów! Do Chojnowa przyjadą Serce i Rozum, którzy z chęcią przybiją z każdym piątkę!Zapraszamy - sobota (3 sierpnia 2013 r), godz. 12.00 - 17.00, Rynek w Chojnowie
Komentarze

Znowu w Rynku. W sobotę festyn orange, a w niedzielę muzyka w Rynku. Czy do kogoś w końcu dotrze, że tam mieszkają ludzie?
zgłoś komentarz
Tylko współczuć mieszkańcom Rynku. W sobotę i niedzielę znowu upały. A tak na "Hazardzie" w cieniu drzew byłoby przyjemniej i na pewno nie przeszkadzałoby nikomu. Przykre jest to, ze nikt nie liczy się z opinią ludzi. To naprawdę nie jest miejsce na tak głośne imprezy.
zgłoś komentarz
Dzięki za współczucie nawet okna w te upalne dni nie będzie można otworzyć bo jest taki hałas że w domu nic nie słychać. Mam tylko nadzieję że następne imprezy będą w innym miejscu :-)
zgłoś komentarz
Nic się nie dzieje ZLE
dzieje się coś ZLE
nikomu nie dogodzi. Narzekanie to taka nasza natura :D
Na upały polecam wycieczkę do Rokitek zarówno mieszkańcom naszego słonecznego rynku jak i pozostałym
zgłoś komentarz
Ciekaw jestem, kto pierwszy padnie z przegrzania. Serce czy rozum?
Sawa, mam wrażenie, że Tobie jest obojętne co się dzieje, byle działo się cokolwiek, a jak wszyscy pojedziemy przymusowo do Rokitek, to dla kogo jest ta muzyka w rynku i inne festyny.
zgłoś komentarz
Mogli ciemniaki z urzędu postawić na kilka godzin 11-15 postawić kurtynę wodną w rynku, ale widać mają ludzi gdzieś.
zgłoś komentarz
Wystarczyło pojechać na Chojnowska jednostkę a na pewno dowódca użyczył by na czas trwania festynu ze 2 kurtyny wodne. Niestety komuś ciężko ruszyć 4 litery...
Przypuszczam że na jutrzejszy festyn także nikt z UM nie wpadnie na ten genialny pomysł i tą garstkę ludzi zalewać będą poty
zgłoś komentarz
Jaką garstkę firemax? Poty będą zalewać kilkaset osób mieszkajacych w Rynku uczestniczących przymusowo w imprezie.
zgłoś komentarz
Masz racje jest ich wielu choć miałem na myśli garstkę ludzi bawiących się w pobliżu sceny.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform