Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

"Koma" - historia Krystiana Bali na nowo

Author: admin
Creation date: 16 July 2013, 13:38 All comments: 0


"Koma" - historia Krystiana Bali na nowo

Książka „Amok” Krystiana Bali jest bardzo trudno dostępna na rynku. Wciąż wywołuje wiele emocji. Przypomnijmy, że była pomocna przy trafieniu na trop sprawcy. Niebawem światło dzienne ujrzy „Koma”, powieść Aleksandra Sowy inspirowana historią chojnowianina. Już dostępna jest w formie elektronicznej.

Pewien wrocławianin zostaje bestialsko zamordowany. Policji nie udaje się znaleźć mordercy. Po latach śledczy trafiają jednak na ślad pewnej książki. Opisane w niej morderstwo łudząco przypomina policjantowi nierozwiązaną sprawę. Wkrótce autor książki zostaje skazany na 25 lat pozbawienia wolności.

Jedno z najgłośniejszych zabójstw na świecie. Historia oparta na autentycznych wydarzeniach. Krystian Bala, autor powieści pt. "Amok" skazany za zabójstwo. Jego historia obiegła cały świat. Artykuły o człowieku, który zabił, a potem opisał to we własnej książce ukazały się m.in. w The Guardian, New Yorker, Time, Daily Mail.

Możemy przeczytać na stronie wydawcy "Komy" - www.wydawca.net.

Powieść Sowy dostępna jest obecnie w formie elektronicznej na amazon.com oraz w tradycyjnej, książkowej postaci na icreatespace.com. Niebawem trafi do polskich księgarni.


źródło okładki: wydawca.net/koma.htmComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform