Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

"Koma" - historia Krystiana Bali na nowo

Autor admin
Data utworzenia: 16 lipiec 2013, 13:38 Wszystkich komentarzy: 1


"Koma" - historia Krystiana Bali na nowo

Książka „Amok” Krystiana Bali jest bardzo trudno dostępna na rynku. Wciąż wywołuje wiele emocji. Przypomnijmy, że była pomocna przy trafieniu na trop sprawcy. Niebawem światło dzienne ujrzy „Koma”, powieść Aleksandra Sowy inspirowana historią chojnowianina. Już dostępna jest w formie elektronicznej.

Pewien wrocławianin zostaje bestialsko zamordowany. Policji nie udaje się znaleźć mordercy. Po latach śledczy trafiają jednak na ślad pewnej książki. Opisane w niej morderstwo łudząco przypomina policjantowi nierozwiązaną sprawę. Wkrótce autor książki zostaje skazany na 25 lat pozbawienia wolności.

Jedno z najgłośniejszych zabójstw na świecie. Historia oparta na autentycznych wydarzeniach. Krystian Bala, autor powieści pt. "Amok" skazany za zabójstwo. Jego historia obiegła cały świat. Artykuły o człowieku, który zabił, a potem opisał to we własnej książce ukazały się m.in. w The Guardian, New Yorker, Time, Daily Mail.

Możemy przeczytać na stronie wydawcy "Komy" - www.wydawca.net.

Powieść Sowy dostępna jest obecnie w formie elektronicznej na amazon.com oraz w tradycyjnej, książkowej postaci na icreatespace.com. Niebawem trafi do polskich księgarni.


źródło okładki: wydawca.net/koma.htmKomentarze

For the person asking for sites about finance tips for your 20s, worthwhile finance tips, simple money ideas, best personal finance tips, top money words of advice, I highly suggest this simple financial tips site or for excellent financial tips, excellent financial ideas, worthwhile money tips, worthwhile money recommendations, simple finance words of advice, peruse this good money recommendations website.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.