Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Warsztaty fotograficzne z Darią Bąk - wciąż są wolne miejsca! (Aktualizacja 18.07.13)

Autor admin
Data utworzenia: 16 lipiec 2013, 11:26 Wszystkich komentarzy: 0


Warsztaty fotograficzne z Darią Bąk - wciąż są wolne miejsca! (Aktualizacja 18.07.13)

Trzeci tydzień wakacji w trakcie. Po zajęciach plastycznych w MOKSiR i w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczęły się warsztaty fotograficzne prowadzone przez Darię Bąk, znaną chojnowianom m.in. z kursu tańca, który odbył się w pierwszym tygodniu przerwy od szkoły.

Daria Bąk jest absolwentką Szkoły Artystycznej we Wrocławiu, aktualnie studiuje Animacje Kultury. Z fotografią jest za pan brat. W ramach praktyk studenckich postanowiła przeprowadzić warsztaty fotograficzne. W ich trakcie będzie uczyć dzieci obsługi sprzętu, świadomie fotografować, łapać chwile na zdjęciu.

Niestety, pierwszy dzień warsztatów nie odbył się ze względu na małą ilość zainteresowanych. Dziś większa ilość chętnych pozwoliła na spacer po Chojnowie z aparatem w ręku. Młodzi miłośnicy fotografii poznali takie pojęcia jak przysłona, czas otwarcia migawki, a nawet HDR. Daria starała się skłonić ich do świadomego fotografowania - tłumaczyła jak kadrować, skłaniała do myślenia zanim zwolnią spust migawki.

Zachęcamy kolejnych chętnych do zapisów. Naprawdę warto!

Więcej o warsztatach fotograficznych z Darią Bąk tutaj: Wakacyjne Warsztaty Fotografii w MOKSiR - zapraszamy do zapisów!Aktualizacja (18.07.2013)
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.