Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wakacyjne Warsztaty Fotografii w MOKSiR - zapraszamy do zapisów!

Autor admin
Data utworzenia: 08 lipiec 2013, 09:20 Wszystkich komentarzy: 0


Wakacyjne Warsztaty Fotografii w MOKSiR - zapraszamy do zapisów!

Pierwszy tydzień wakacji w Chojnowie za nami. Dzieci i młodzież z naszego miasta rozwijała swoje umiejętności plastyczne i taneczne w MOKSiR. W tym tygodniu zajęcia wakacyjne przenoszą się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Co czeka najmłodszych mieszkańców Chojnowa w drugiej połowie lipca? Zapraszamy do zapoznania się z programem wakacyjnych zabaw!

Dzieci już tęsknią za Darią Bąk, za tanecznymi zabawami i mimo wszystko ciężką pracą na parkiecie. Tancerka zespołu Cheerleaders Zielona Góra „wkupiła” się w łaski chojnowian wspaniałą zabawą i miłą atmosferą jaka panowała na jej zajęciach. Mamy dobrą informację dla wszystkich, którzy miło wspominają czas spędzony z Darią. 15 lipca zaczną się zajęcia fotograficzne prowadzone przez wszechstronnie uzdolnioną chojnowiankę!

Wakacyjne Warsztaty Fotografii potrwają 5 dni, w godzinach 10.00-12.00. W ich trakcie dzieci i młodzież poznają tajniki operowania światłem, aparatem i innym sprzętem wykorzystywanym przez zawodowych fotografów. Plan na te dni przedstawia się następująco:

Poniedziałek (15.07.2013) - Wioska Smerfów - spacer po Chojnowie z aparatem w ręku

Wtorek (16.07.2013) - Oto Ja - fotografia portretowa

Środa (17.07.2013) - Mój Makro Świat - fotografia przyrody

Czwartek (18.07.2013) - Chojnwood - kręcenie videoklipu

Piątek (19.07.2013) - Gwiazdki Disneya - sesja w studio MOKSiR - dorosłość widziana oczami uczestników


W trakcie zajęć fotograficznych każdy uczestnik musi posiadać swój aparat fotograficzny. Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. Zapisy na Wakacyjne Warsztaty Fotografii już trwają. Serdecznie zapraszamy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.