Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

„Cudze chwalicie swego nie znacie” Gospodarstwo Agroturystyczne w Michowie

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 04 lipiec 2013, 12:04 Wszystkich komentarzy: 2


„Cudze chwalicie swego nie znacie” Gospodarstwo Agroturystyczne w Michowie

Lato to doskonały czas na odpoczynek, spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, najlepiej na świeżym powietrzu pośród kojącej zieleni. Niestety nie każdy dysponuje domem z ogrodem bądź działką. Nawet Ci którzy posiadają takie zaplecze nie zawsze chcą odgrywać rolę „gospodarza” – wszystkiego doglądać, o wszystko się troszczyć. Na szczęście w naszej okolicy jest miejsce, w którym można się spotkać, smacznie zjeść, pobawić, spędzić trochę czasu w sielskiej atmosferze polskiej wsi. Mowa o Gospodarstwie Agroturystycznym w Michowie.


Polska wieś sielska, anielska…

Tuż za Chojnowem wyłania się Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Mażuchowskich. Choć znajduje się niedaleko miasta, atmosfera panująca wokół diametralnie różni się od miejskiej – cisza, spokój, drzewa dające cień, kolorowe i pachnące kwiaty, ogród z warzywami, a za oknem łąka, las i pasące się sarny. Całość osłonięta od drogi, odseparowana od ruchu i hałasu samochodów. Czyż nie brzmi cudownie?


Pobyt z noclegiem i organizacja imprez okolicznościowych

Państwo Mażuchowscy bardzo chętnie udostępniają swoją przestrzeń oferując pobyt z noclegiem. Na terenie ich gospodarstwa można śmiało organizować imprezy okolicznościowe: urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, stypy, spotkania firmowe (szkolenia, imprezy integracyjne), spotkania koleżeńskie. Menu jest ustalane wg indywidualnych upodobań. Warto zaznaczyć, iż gospodarze należą do ludzi bardzo elastycznych - jeżeli klient nie chce obsługi gastronomicznej może ograniczyć się do wynajmu sali/ogrodu, jeżeli klient chce aby ktoś wykonał za niego wszystkie przystawki/dania/desery lecz z zakupionych przez siebie produktów – nie ma najmniejszego problemu! Wszystko jest do ustalenia.


Zdrowe i smaczne produkty

Produkty, z których gospodyni przygotowuje posiłki są naturalnego pochodzenia. Państwo Mażuchowscy mają swojski nabiał oraz warzywa z własnego ogrodu (ekologiczne, niepryskane). Jak na prawdziwą wieś przystało…


Gospodarstwo w Michowie „okiem” jednej z chojnowianek

Jedna z klientek Gospodarstwa Agroturystycznego, pani Elżbieta Marysiewicz z przyjemnością wypowiada się na temat miejsca: Fantastyczna atmosfera, wspaniała obsługa, bardzo smaczna kuchnia – urozmaicone menu, dania dobrze doprawione, jedzenie apetyczne i zdrowe(…) Na terenie gospodarstwa w Michowie cudownie odpoczywam. To świetne miejsce do spotkań z bliskimi, przyjaciółmi. Dookoła zielono i przytulnie. No i to jedzenie – rolady, kolorowe sałatki, ptysie nadziewane grzybami – dla mnie bajka!”.


A niebawem… imprezy w altanie

W chwili obecnej na terenie gospodarstwa powstaje sporych rozmiarów altana. Już wkrótce będzie można urządzać duże imprezy plenerowe, nawet do 100 osób (ogniska, grille, pikniki). Moment wydaje się idealny – okres wakacyjny, w którym wszyscy nabieramy energii do działania i ochoty do spotkań towarzyskich. Korzystajmy z lata maksymalnie i cieszmy się chwilą na terenie gospodarstwa w Michowie!

Gorąco zachęcamy do odwiedzin/organizacji imprez okolicznościowych.


Oferta dotycząca noclegów i wynajmu sali do 40 osób aktualna przez cały rok kalendarzowy.


Gospodarstwo Agroturystyczne

Michów 15 b

tel. 509572118

tel. 767425091
Komentarze

Polecam u Państwa Mażuchowskich robiliśmy komunię rok temu i było bardzo fajnie.Jedzenie według życzenia klienta (wszystko pyszne i domowe),piękne otoczenie bezpieczne dla dzieci.
zgłoś komentarz
Warto wiedzieć piękne miejsce i nie daleko. Dzięki na pewno skorzystam z zaproszenia ...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform