Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Gdy ja mówię HIP – wy mówicie HOP! Rap Melanż Vol. 4 za nami!

Autor admin
Data utworzenia: 20 maj 2013, 14:42 Wszystkich komentarzy: 21


Gdy ja mówię HIP – wy mówicie HOP! Rap Melanż Vol. 4 za nami!

Potwierdziło się przypuszczenie wielu osób. W Chojnowie miłośników kultury hip hopowej jest pod dostatkiem. Dowodem na to była ostatnia sobota, gdy w ogródku Restauracji Duszka pod sceną mogliśmy obserwować tłum bawiących się osób. Ogromna w tym zasługa organizatorów, którzy włożyli całe serce w przygotowania. I Bisza – gwiazdy wieczoru.

Na początek co było nie tak. Dźwięk, który z biegiem czasu zaczynał się mocno psuć… Dużo można by o tym pisać, rozwodzić się, obrażać osoby za niego odpowiedzialne, jednak na finał – występ Bisza – kwestia została ogarnięta i za to należą się słowa uznania. Z kompletnego dna wyjść na poziom akceptowalny. Szkoda, że tak nie było od samego początku.


I tyle negatywów. Atmosfera, koncerty, pełna pozytywnych wibracji bitwa freestyleowa – to wszystko zasługuje na pochwałę. Na Rap Melanżu nie było przypadkowych osób. Każdy wiedział po co przyszedł. Z każdą kolejną minutą w większości młodzi ludzie bawili się coraz lepiej. W trakcie koncertu Bisza tłum eksplodował. Cel został osiągnięty!


Jeszcze kilka słów od głównego organizatora – Skowrona, sprawcy całego „zamieszania”:

SIEMANO!!! Mam nadzieję, że wszyscy żyjecie. :)

Chciałbym podziękować stąd wszystkim, którzy się zjawili, którzy dobrze się bawili, no i tym, którym wszystko oczywiście przeszkadzało.

My ze swojej strony robiliśmy wszystko jak tylko potrafiliśmy zrobić, dwa miesiące ogarniania tego, to nie jest taka prosta sprawa, czasem niestety są rzeczy, nad którymi nie mamy kontroli.

Chciałbym podziękować osobom, na które mogę zawsze liczyć, nie będę tu wymieniał, ponieważ trochę Was jest, a nie chcę tu nikogo ominąć. Także Dzięki Wielkie, nie wiem jak się Wam wszystkim odpłacę.

Wszystkie pretensje możecie kierować do mnie, przyjmę wszystko na klatę, choć wiem, że nasze starania z organizacją, nie mówiąc już o sprzęcie były na bardzo dobrym poziomie.

Następnym razem zrobimy, to już w pełni profesjonalnie i na pewno też tak jak z Bisza będziecie się cieszyć. :)

Dzięki jeszcze Raz Wszystkim Ekipom, które zagrały i przetrwały ten koncert!:)

Trzymajcie się, Widzimy się niedługo!! :)


Nie pozostaje nam nic innego jak powtórzyć słowa Skowrona – widzimy się niedługo! Wiemy, że 5-tka będzie równie gorąca jak sobotnia edycja!

Niebawem więcej zdjęć w naszej galerii. Dodatkowo zapraszamy do fotogalerii Michała Rybczyńskiego dostępnej w serwisie Facebook.

Komentarze

Średnia wieku 14 lat.Mam nadzieję,że młodzież słucha także innej muzy,choć niestety ta jest teraz bardzo modna wśród nich.
zgłoś komentarz
Na zdjęciach na pewnym portalu sa dziewczynki co mają po 13 lat niestetyt.
Każdy słucha muzyki jaką lubi - jak by kto śpiewał jak oni to by mu klaskali - tak może tylko stety ubolewać.
zgłoś komentarz
malinda tobie zal dupe sciska ze nie zostales zaproszony jako fotograf bo nie rozumiem twojego zalu? zatwardziale spiewanie niemena uwazasz za lepsze? puknij sie w czolko.pamietam jeszcze jak w zeszlym roku ta impreza byla i super jest to pomysl.mlodziez ma swoja impreze bo przeciez nie przyjda na talenty znad skory gdzie zawyja do mikrofonu amatorzy jak ty. pogodz sie z tym.mimo ze nie slucham hip hopu to bede popieral takie akcje
zgłoś komentarz
El_Nino już niedługo tej starej zdewociałej plotkary Chojnowskiej nikt nie będzie nigdzie zapraszał ! chyba że komuś będzie zależało puścić plotę po Chojnowie :)
Impreza jaki inicjatywa godna naśladowania .
zgłoś komentarz
idzie nowe z tym trzeba ise pogodzic. fullhd,nowa muzyka, imprezy nie robione przez urzad miejski ktore sa stokroc lepsze niz dni chojnowa z obstawa prezydenta po raz tysieczny
zgłoś komentarz
No proszę,wspaniałą trójca krytykantów mojej osoby skrzyknęła swoje siły.Czy ja gdzieś napisałem,że to jest złą inicjatywa?Są słuchacze,to niech robią.Napisałem,że taka muza teraz przeważa wśród nastolatków,,ale oczywiście trolle zaczęły odbiegać od tego,co napisałem.Pogadajcie sobie jeszcze,to takie zabawne.
zgłoś komentarz
El nino,nawet jakby mnie zapraszali,to bym nie poszedł,bo nie cierpię tego
zgłoś komentarz
Zabawne jest to plotkaro że ty robisz film propagandowych jak UM i MOKSiR robią świetne imprezy na których bawi się kilka nawalonych osób pod sceną i uważasz to za sukces .Zabawne jest to że wytykasz wiek 14 lat słuchaczy a sam podniecasz się fotografując 13 latki ! jednak zdewociała plotkaro nazywanie innych trollami jest kuriozum ,większego plotkarskiego trolla Chojnów nie widział a smród żeś plotkarz będzie się za tobą ciągnął musi chyba to powoli do ciebie docierać.
zgłoś komentarz
a kto i gdzie by Cię chciał zaprosić ??? hahahahha jako co ? maskotkę ? ;-) wiesz masz rację to zabawne . No i nie zaprasza się ludzi których się nie cierpi. Z tym że jak się jest trochę nierozgarnietym i wyraża się publicznie takie poglądy to później można być prześladowanym na mieście przez małolatów co się ich nie cierpi a z tego co wiem to już nie te lata i ciężko sie biega . hahahahahaah
zgłoś komentarz
Administratorka portalu zaprasza GO jako maskotkę na ploteczki :) przecież nie stać ich na kamerę :) wybawca portalu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform