Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

"Śpiewam i tańczę" - festiwal godny naśladowania

Autor admin
Data utworzenia: 20 maj 2013, 09:59 Wszystkich komentarzy: 0


"Śpiewam i tańczę" - festiwal godny naśladowania

Chojnów na talenty wokalne i taneczne nigdy nie mógł narzekać. Wystarczy wspomnieć chociażby Łukasza Sypienia, który wspólnie z zespołem Looking4 zdobywa serca coraz większej ilości nastolatek czy Gabrysię Zenkę – tancerkę znaną praktycznie w całej Polsce. Ich droga do sukcesu to pokonywanie kolejnych etapów, mnóstwo przygotowań, występów na lokalnym „podwórku”. Jednym z takich etapów był festiwal „Śpiewam i tańczę” organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Już po raz dziewiętnasty mogliśmy podziwiać występy młodych i zdolnych uczniów szkoły.


Podobnie jak w poprzednich latach festiwal „Śpiewam i tańczę” dopracowany był w najdrobniejszych szczegółach. Dynamicznie, bez dłużyzn, na wysokim poziomie zarówno wokalnym jak i tanecznym – to mogło się podobać. I się podobało. Publiczność bawiła się wspaniale!


Występy wokalne przeplatały się z tanecznymi. Dodatkowo podczas przerwy usłyszeliśmy Małgorzatę Szklarz oraz podziwialiśmy występ zespołu tanecznego Cubana – zwycięzców tegorocznych „Talentów znad Skory”.


- Rozstrzygnięcie – szczególnie jeśli chodzi o występy wokalne – było bardzo trudne – przed ogłoszeniem wyników powiedział dyrektor szkoły Andrzej Urban. Zwycięzcami „Śpiewam i tańczę” w tym roku zostali:

Śpiew:

I miejsce – Karolina Końka

II miejsce – Patrycja Malik

III miejsce – Karolina Haniecka

Wokal:

I miejsce – klasa III „b”

II miejsce – I „a”

III miejsce – I „e”

Dodatkowo swoją nagrodę przyznała publiczność. Otrzymała ją klasa III „b”.


Młodym artystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Brawa należą się również organizatorom imprezy, a szczególnie paniom – Małgorzacie Potaczale oraz Danucie Górskiej, które czuwały na całością.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.