Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pokaz kaskaderski Monster Show w Chojnowie

Autor Malinda
Data utworzenia: 01 maj 2013, 17:15 Wszystkich komentarzy: 3


Pokaz kaskaderski Monster Show w Chojnowie
Emocjonująco zapowiada się nadchodzący weekend w Chojnowie, który będzie należał do samochodowych gigantów i kaskaderskich popisów. W Sobotę i Niedzielę przy Powiatowym Zespole Szkół przy ul. Wojska Polskiego 16, punktualnie o godzinie 17:00 rozpoczną się niesamowite pokazy Monster Truck!

Kaskaderzy z grupy monster Show Chalaupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed zebraną publicznością. Tym razem przyjadą do Chojnowa, aby pokazać zapierające dech w piersiach popisy. Już w sobotę (4.05) oraz niedzielę (5.05) o godzinie 17:00 przy Powiatowym Zespole Szkół ul. Wojska Polskiego 16 będzie okazja zobaczyć najlepszych zagranicznych kaskaderów, którzy wykonają wiele emocjonujących i niebezpiecznych trików takich jak: jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach z akrobacjami kaskaderów, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV, samochodowe i motocyklowe wypadki, czy przejazd przez ścianę ognia z kaskaderem na masce samochodu. Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców. kasację aut dwoma potężnymi Monster Truckami, profesjonalne palenie gumy, wypadki samochodowe oraz kilka szalenie niebezpiecznych trików.

Źródło: https://www.facebook.com/MonsterShowProject
Komentarze

Monster, monster, też mi sensacja. A ino jo pytam gdzie je armata co ino była a jej nima?
zgłoś komentarz
A kto tu mówi o sensacji.Zwykłe info o imprezie.A armata jest za muzeum,a laweta w konserwacji.
zgłoś komentarz
Nie szukajcie dziury w całym ani armaty tylko w niedzielę idźcie na pokazy monsterów. na www.e-legnickie.pl widziałem fotoreportaż z tej imprezy i wyglada to zaje....fajnie.W niedziele w pokazie ognia ma brać podobno nasz burmistrz...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.