Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Spowiedź i Msze święte w Wielkim Tygodniu

Autor admin
Data utworzenia: 26 marzec 2013, 13:06 Wszystkich komentarzy: 13


Spowiedź i Msze święte w Wielkim Tygodniu

Niedzielą Palmową rozpoczął się Wielki Tydzień. Ten szczególny dla chrześcijan czas upamiętnia ostatnie dni Chrystusa przygotowując do najważniejszego święta – Zmartwychwstania Pańskiego. Najważniejsze w tym czasie są ostatnie Trzy Dni czyli Święte Triduum Paschalne, które rozpoczyna się wieczorną Mszą w Wielki Czwartek, kończy drugimi nieszporami w Niedzielę wielkanocną.

Do spowiedzi wierni będą mogli przystąpić od poniedziałku do piątku w trakcie mszy św. o godz. 17.00 w Małym Kościele oraz w Wielki Piątek w godzinach 20.30 – 24.00.
W Dużym Kościele w środę w godzinach 10-12.00, 16.30-18.30 oraz w piątek od 20.30.


Święte Triduum Paschalne

Wielki Czwartek

Msza św. Wieczerzy Pańskiej – 18.00 (Duży i Mały Kościół)


Wielki Piątek

Czarna Jutrznia – 8.00 (Duży Kościół)

Czarna Jutrznia– 8.30 (Mały Kościół)

Droga Krzyżowa ulicami miasta (z Małego do Dużego Kościoła) – 12.00

Liturgia Męki Pańskiej – 18.00 (Duży i Mały Kościół)


Wielka Sobota

Czarna Jutrznia – 8.00 (Duży Kościół)

Czarna Jutrznia – 8.30 (Mały Kościół)

Wigilia Paschalna zakończona procesją rezurekcyjną wokół kościoła – 20.00 (Duży i Mały Kościół)


Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Procesja Eucharystyczna spod Małego Kościoła i uroczysta Msza św. w Dużym Kościele – 6.00


Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę

Mały Kościół: 9.30, 10.00, 10.30, 11.00, 11.30, 12.00, 13.00, 14.00

Duży Kościół: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 oraz 16.00

Na filiach:

10.00 – Witków (adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 12.00)
10.00 – Pątnów
10.30 - Pawlikowice
10.30 – Jerzmanowice
11.00 - Gołocin
11.00 – Konradówka (adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00)
11.30 - Budziwojów
11.30 – Gołaczów
12.00 – Michów
12.30 - DobroszówKomentarze

czy istnieje możliwość spowiedzi online ? owszem zgrzeszyłem jak nie jeden w tym pięknym mieście jednak w dniu wczorajszym pech chciał ze skręciłem nogę i co teraz? księciunio przyjedzie na wizytę i skasuje mnie za dojazd więc nie stać mnie na tak drogi zabieg ale palce u rąk i klawiaturę mam do dyspozycji. jak to poczynić? ratunku
zgłoś komentarz
Markochojnow...Co za bezczelny typ z Ciebie,właśnie tacy ludzie jak Ty pogrążają to miasto.. Co z tego,że masz palce u rąk i klawiaturę sprawną, jak głowę chyba nie do końca. Swoją drogą ciekawa jestem ile taka "wizyta" kosztuje, skoro wiesz,to powiedz publicznie bo ja pierwsze słyszę. A jak Ciebie tak bardzo już na nic nie stać to się weź do roboty, a nie siedzisz i wypisujesz głupoty pod każdym postem, który się pojawi, myśląc że wszyscy się Tobą przejmują..Już dawno zostałeś zdemaskowany i wiadomo kim dokładnie jesteś, wiec może lepiej się zastanów,bo to już ani śmieszne ani żadne, tak nijakie jak Ty.
zgłoś komentarz
epsilonCarine ciesze się że doceniasz moją bezczelność. Cieszę się że tak wiele o mnie myślisz i piszesz. Ubolewam jedynie nad Twoimi frustracjami ale tu tylko lekarz.
"Swoją drogą ciekawa jestem ile taka "wizyta" kosztuje, skoro wiesz,to powiedz publicznie bo ja pierwsze słyszę." - mało wiesz i mało słyszysz, rusz głowę i zadzwoń do księdza i powiedz że chcesz się w domu wyspowiadać bo masz nogę skręconą zobaczysz czy przyjdzie za darmo i czy w ogóle przyjdzie a nie głupoty o mnie wypisujesz myśląc że się tym ktoś przejmuje. Zlewam to jak wszyscy. Pracuję - choć teraz ze skręconą nogą mniej co oznacza że będę więcej pisał - oswoisz się z tym czy lekarz ?. Już dawno dawno zostałem zdemaskowany, Matko Boska! Dokładnie zdemaskowano ? Jezusie ? i Co teraz?
zgłoś komentarz
specjalnie dla Ciebie cennik różnych usług w kościele katolickim w różnych częściach naszego kraju.
http://www.***


"Nie ma słowa w Biblii o celibacie, Znacie się, czy się nie znacie??? "
zgłoś komentarz
Nie wiem które słowa napisane przeze mnie świadczą o docenieniu Twojej bezczelności. Frustracje to akurat Twoja cecha charakterystyczna i cieszę się, że masz świadomość tego, że w takich sytuacjach to tylko lekarz (znajdź w sobie odwagę i udaj się do niego-może jeszcze jest dla Ciebie jakaś szansa). Zastanawia mnie też, na jakiej podstawie stwierdzasz, że myślę o Tobie i o piszę- nie mam czasu na głupoty. Na Twoją prośbę ruszyłam głową i zadzwoniłam, załatwiłam Ci wizytę (bo ja nogi skręconej nie mam, Ty zresztą też).

zgłoś komentarz
"a nie głupoty o mnie wypisujesz myśląc że się tym ktoś przejmuje"-od wypisywania głupoty to Ty jesteś mistrzem, w dodatku przekonanym, że wszyscy się Twoim "wypowiedziom" podporządkowują, albo przynajmniej nimi przejmują. Swoją postawą stałeś się nikim w tym mieście, na własne życzenie...Matko Boska! A to,że wiadomo kim jesteś to przede wszystkim wstyd dla Twojej rodziny, to co sobą reprezentujesz, jak się wypowiadasz...
P.S. Swoją drogą-Twoim pesymistycznym stosunkiem do WSZYSTKIEGO powinien zająć się terapeuta, bo jeszcze nas wszystkich w powietrze kiedyś wysadzisz z powodu swojego nieszczęścia.
zgłoś komentarz
specjalnie dla Ciebie cennik różnych usług w kościele katolickim w różnych częściach naszego kraju.
http://www.***


"Nie ma słowa w Biblii o celibacie, Znacie się, czy się nie znacie??? "
Nie wiem skąd tu z celibatem wyjeżdżasz, jak temat tego nie dotyczy. Świadczy to o Twojej rozbieżnej osobowości, która sama nie wie czego chce,żeby tylko się czegoś przyczepić. Mi na złość nie robisz swoim gadaniem, bo jest ono dla mnie denne.
A czy widziałeś w którymś z chojnowskich kościołów takowy cennik? Czy płacisz księdzu w konfesjonale? Taką tabelkę też sobie potrafię zrobić i pokolorować, krążąc palcem po mapie i przyporządkowując miastom wymyślone przeze mnie ceny...Wiadomo, że powstało to i zostało opublikowane, żeby podjudzić społeczeństwo do prowadzącej no nikąd dyskusji i tylko wywołać chaos, sensację.
zgłoś komentarz
zobacz ile ciekawych i miłych słów o mnie padło z twych palców. to chyba świadczy o tym że jestem jednym z twoich ulubionych tematów. cieszę się bardzo. Załatwiłaś mi wizytę ? i ile kosztuje ? oddam ci w naturze - skopie ci działkę ok ? czytasz cennik ? co powiesz na jego temat ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Postscriptum
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Postscriptum, PS (łac. post scriptum, P.S.) – dopisek do listu, artykułu itp., umieszczony na końcu, po podpisie autora.

Oznaczany jest skrótowcem "PS", przy którym w języku polskim (w przeciwieństwie do języka łacińskiego) nie stawia się kropek. Zwyczajowo po dopisku umieszcza się inicjał imienia lub nazwiska. Przy wielokrotnym użyciu post scriptum powtarza się początkową literę "P". I tak drugi dopisek to PPS (post post scriptum), trzeci to PPPS, itd.
zgłoś komentarz
nie raz korzystałem z usług księdza i nie raz płaciłem za nie, wmawianie wszystkim że to jest nieprawda jest denne. Po co na siłę usprawiedliwiasz kogoś kogo nie reprezentujesz?

Nie rozumiesz cytatu i nie tyczy się on celibatu w ogóle. tyczy się on niewiedzy ludzi którzy ślepo wierzą w bzdury mówione z ambony.

a co do usług za które księża biorą grubą kasę to między innymi są lekcje religii które miasto kosztują ponad 400 000 złotych w roku. czy to jest kłamstwo ? czy księża nie biorą tych pieniędzy ? czy nie powinni nauczać za darmo ?
zgłoś komentarz
Szkoda, ze musiałeś zajrzeć do internetu, żeby napisać definicję na temat PS, bo sam nie potrafisz sklecić sensownie zdania, które choć trochę przybrałoby formę encyklopedyczną. Dziękuję, że mi o tym przypomniałeś, jednak mój błąd wynika z pośpiechu (jeśli chodzi o interpunkcję), a ten post można zaliczyć do "itp.", gdyż wypowiadam się w tym momencie publicznie. Wg mnie jest to po prostu dopisek do tekstu, wypowiedzi, dlatego sobie na to pozwoliłam. Jeśli Ci się nie podoba, zamień sobie to na coś co Ci odpowiada. I cieszę się, że zacząłeś w końcu zwracać uwagę na poprawność zapisu-chociaż w taki sposób możesz zaliczyć się do tej lepszej części społeczeństwa.
Na temat cennika już się wypowiedziałam.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.