Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Licealistki zwyciężają w turnieju siatkarskim z okazji Dnia Kobiet w Gimnazjum nr 1!

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 marzec 2013, 19:07 Wszystkich komentarzy: 3


Licealistki zwyciężają w turnieju siatkarskim z okazji Dnia Kobiet w Gimnazjum nr 1!

Pierwszy turniej z okazji dnia kobiet rozegrano w sobotnie przedpołudnie w hali sportowej gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Zmagania siatkarek poprzedziła miła słodka niespodzianka. Honorów otwarcia turnieju dokonał burmistrz miasta Jan Serkies, który wszystkim uczestniczkom złożył życzenia oraz wręczył prezenty w postaci czekoladek.W dzisiejszych zmaganiach zagrały trzy reprezentacje złożone z obecnych uczennic, absolwentek oraz nauczycielek, które mimo dnia wolnego postanowiły podnieść rzuconą przez młodsze siatkarki rękawicę. Panie (nauczycielki) rozpoczęły od zwycięstwa. Pokonały Panienki 2:0 (nazwa drużyny gimnazjum), ale w tym samym stosunku uległy zespołowi Panien (licealistek). Mecz był niezwykle wyrównany, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowały panienki, które wygrały oba sety 25:23. To właśnie zespół złożony w głównej mierze z absolwentek gimnazjum nr 1 nie miał sobie równych w turnieju.Panny również w stosunku 2:0 (25:23, 25:20) pokonały panienki i zabrały ze sobą puchar ufundowany Wójta Gminy Chojnów Mieczysława Kasprzaka. Warto podkreślić, że mimo zażartej walki po obu stronach siatki, rywalizacja przebiegła w przyjacielskiej, sportowej atmosferze.

"Do zobaczenia za rok!"
tymi słowami organizator imprezy - Włodzimierz Zatorski zakończył zmagania pań

Zwycięski skład drużyny Panien:

Zofia Chowaniec
Klaudia Szpanek
Aleksandra Gryszówka
Monika Chmiolewska
Weronika Franczak
Justyna Jamry

Drużynę licealistek trenuje Małgorzata Światłoń.Komentarze

"To właśnie zespół złożony w głównej mierze z absolwentek gimnazjum nr 1 nie miał sobie równych w turnieju. "

Z tego co widzę po składzie, to były 3 absolwentki gim 2 i 3 gim 1..więc jakie złożenie z absolwentek z gimnazjum numer 1????
zgłoś komentarz
dauq - chyba autor nie do końca był poinformowany ale mnie urzekła jego inna część wypowiedzi - ;-) a mianowicie :
"Zmagania siatkarek poprzedziła miła słodka niespodzianka. Honorów otwarcia turnieju dokonał burmistrz miasta Jan Serkies, który wszystkim uczestniczkom złożył życzenia oraz wręczył prezenty w postaci czekoladek " - burmistrz był prawdziwą miłą słodką niespodzianką , nie sposób tego nie zauważyć patrząc na to wielkie,piękne,pierwsze w artykule o Dniu Kobiet zdjęcie na którym sterczy sam w kadrze - czy burmistrz jest kobietą ? czy jest ważniejszy od solenizantek ? dla portalu lub dla autora najprawdopodobniej tak. nie pozostaje nic innego jak gratulować burmistrzowi z okazji Dnia Kobiet i pięknego zdjęcia. To miła i słodka niespodzianka.
zgłoś komentarz
miła słodka niespodzianka
burmistrz miasta Jan Serkies
dokonał otwarcia turnieju
Warto podkreślić, że
puchar ufundowany (przez) Wójta Gminy Chojnów Mieczysława Kasprzaka

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform