Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Narty w górach okazały się nie lada wyzwaniem dla naszych bokserów!

Autor Maciek
Data utworzenia: 05 marzec 2013, 12:20 Wszystkich komentarzy: 0


Narty w górach okazały się nie lada wyzwaniem dla naszych bokserów!

Zawodnicy klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki w miniony weekend wybrali się do Jedliny Zdrój. Niedzielny wyjazd został celowo zaplanowany przez trenera, aby zrobić młodym bokserom małą odskocznię od uprawianej dyscypliny sportowej. Dziewięciu podopiecznych Arkadiusza Lewandowskiego dzielnie uczyło się jazdy na nartach. Trener wraz z wiceprezesem klubu Januszem Czapskim pomagali młodym adeptom boksu nabrać narciarskich umiejętności. Pogoda była znakomita. Chłopcom dodatkowo jako opiekun towarzyszył jeden z rodziców – Jacek Stachurka.

Bokserzy dużo trenowali, nabrali pierwszych nawyków w jeździe na nartach. Taki wyjazd pozwolił im zapomnieć choć na chwilę o ciężkich treningach, które pozwalają osiągać tak znakomite wyniki jak do tej pory.

Jeszcze tej zimy trener planuje kolejny wypad w góry, tym razem będzie to trening na nartach biegowych.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zawody, które odbędą się już w najbliższy weekend. Kolejne dni będą oczekiwaniem na zbliżające się Mistrzostwa Dolnego Śląska. Mamy nadzieję na kolejne znakomite występy Champion Chojnów Powiat Legnicki.

Klub pragnie złożyć serdecznie podziękowania wójtowi Mieczysławowi Kasprzakowi za udostępnienie busa. Dzięki tej pomocy udało się zrealizować wyjazd w góry.

Ponad to zarząd klubu życzy szybkiego powrotu do zdrowia Staroście Powiatu Legnickiego – Jarosławowi Humennemu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.