Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Młodziki Piotra Seheniewicza na podium DJA Finanse Javoria Cup!

Autor Maciek
Data utworzenia: 05 marzec 2013, 08:23 Wszystkich komentarzy: 14


Młodziki Piotra Seheniewicza na podium DJA Finanse Javoria Cup!


Młodziki KS Chojnowianka w miniony weekend rywalizowali w turnieju piłkarskim DJA Finanse Javoria Cup. Zawody były bardzo mocno obsadzone, jednak drużyna Piotra Seheniewicza znakomicie radzi sobie nawet z klasowymi ekipami. Młodzi chojnowianie od samego początku turnieju pokazali klasę. Organizator podzielił drużyny na dwie grup. Biało niebiescy rywalizowali z: Zagłębiem Lubin, Orlikiem Kłodzko, Gryfem Świdnica, Victorią Wałbrzych. Doskonała gra pozwoliła osiągnąć następujące wyniki:


  • Chojnowianka – Orlik Kłodzko 2:1
  • Chojnowianka – Gryf Śwnidnica 3:0
  • Chojnowianka – Victoria Wałbrzych 2:1
  • Chojnwianka – Zagłębie Lubin 0:0

Tak doskonała postawa w grupie dała nam pierwsze miejsce. W półfinale trafiliśmy na Śląsk Wrocław. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:0.

W finale grupa młodzik rywalizowała z Zagłębiem Lubin. Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał remis 1:1. O wszystkim zadecydowały rzuty karne, w których lubinianie okazali się minimalnie lepsi. Biało niebiescy finalnie zakończyli zawody na doskonałej drugiej pozycji.


W imprezie udział wzięły następujące drużyny: Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Lechia Dzierżoniów, FC Akademy Wrocław, Victoria Wałbrzych, Gryf Świdnica, Orlik Kłodzko, Javoria Jawor, Miedź Legnica oraz Chojnowianka Chojnów.

Warto dodać, że po raz trzeci w tym sezonie najlepszym zawodnikiem turnieju został Konrad Cichoń


Gratulacje dla młodych piłkarzy oraz trenera Piotra SeheniewiczaKomentarze

Brawo, brawo, brawo ta grupa jest niesamowita!!! Trener zrobił dobrą robotę a efekty jego pracy widać!!!
zgłoś komentarz
No niewątpliwie wielkie brawa należą się młodzieży jak i trenerowi. Jeśli tak gładko radzą sobie z zespołami w ostatnich turniejach to oznacza że rośnie nam nowa kadra.

najwyraźniej Pan Piotr sprawdza się w tym co robi. Tak trzymać!

zgłoś komentarz
Tylko gratulować i wielka szkoda że na Orliku taki człowiek nie pracuje z dziećmi i młodzieżą na stałe a Orliki były by wykorzystane do tego co pierwotnie zostały utworzone .Może kiedyś zmieni się władza i będzie miejsce pracy dla takich osób jak Pan Piotr a nie radnych na trzech etatach.Świetna robota.
zgłoś komentarz
Wspomnę, że pan Piotr swojego czasu pracował na stadionie, ale chyba nie został doceniony. Pracując na własne konto pokazuje na co go stać. Osobiście mam z nim dobry kontakt,a mój syn jest bardzo zadowolony z treningów.
zgłoś komentarz
Chyba teraz jest w zarządzie klubu tylko z tego co wiem tam demokracji niema .Ludzie z pasją i wiedzą powinni mieć decydujący głos w sprawach sportowych a nie księgowa jak teraz.Owa księgowa powinna być tylko księgową i takim osobom jak Pan Piotr pomagać.Niestety jest inaczej a na Orliku siedzi jak stróż (bo chyba nie pracuje)radny i dzieci raczej nie grają.
zgłoś komentarz
Życzę Panu Piotrowi wytrwałości i może kiedyś ktoś jego pracę,sukcesy i zaangażowanie doceni.
zgłoś komentarz
Skoro wykazują się jego podopieczni takimi wynikami na zawodach jakie radny nigdy nie osiągnie bo nie ma papierów to oznacza że ma dobry kontakt ze wszystkimi.

skoro nie został doceniony pracując na orliku znaczy że ludzie którzy władają stanowiskami w mieście mają oczy zarośnięte koleszkami zamiast promować i wspierać ludzi z wynikami .

Uważam że tylko determinacja i zamiłowanie do tego co się robi pozwoliło Panu Piotrowi na osiągnięcie takich wyników
zgłoś komentarz
za siedzenie jak stróż na orliku pobiera się wynagrodzenie więc jest to praca.

zamiast na orlikach grać dzieci odbywa się tam w najlepszych godzinach liga starszych panów, tak właśnie wygląda w mieście kierowanie ale czego można wymagać od garstki ludzi z przypoadku ? z pewnością nie takich osiągnięć jak pokazał Pan Piotr.
zgłoś komentarz
W pełni się pod tym podpisuje. Dzieciaki się cieszą, mają sukcesy i radość z zajęć. Sam na początku nie wierzyłem własnym oczom kiedy przyszedłem na trening, a dzieci rzucały piłką i przenosiły ją na drugą stronę boiska. Spytałem o co chodzi przecież to trening piłki nożnej, a nie rugby. Odpowiedź była prosta dzieci muszą się dobrze bawić i czerpać z tego przyjemność a piłka może się znudzić. Do dziś pamiętam te słowa, a mój chłopak ciągle biegnie z zapałem na zajęcia.
zgłoś komentarz
Gratulacje dla trenera i chłopaków :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform