Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Jan Serkies spadł na drugie miejsce głosowania na Osobowość Roku 2012

Autor admin
Data utworzenia: 26 luty 2013, 13:26 Wszystkich komentarzy: 10


Jan Serkies spadł na drugie miejsce głosowania na Osobowość Roku 2012

Powoli dobiega końca głosowanie w plebiscycie na osobowość roku 2012 r. organizowanego przez Panoramę Legnicką. Niespodziewanie fotel lidera na rzecz biznesmena Jana Mroczki stracił nasz burmistrz Jan Serkies. Tuż za podium jest Gabrysia Zenka. Wspierajmy naszych!

Głosowanie trwać będzie jeszcze równo tydzień czasu. Dokładnie 5 marca wyłoniona zostanie osoba, która dzięki największej liczbie głosów czytelników Panoramy Legnickiej otrzyma zaszczytny tytuł Osobowości Roku 2012.

Z liczbą 419 głosów drugiej miejsce zajmuje nasz wieloletni burmistrz – Jan Serkies. Jak wspomniał redaktor gazety „chojnowianie mają jeszcze jakiegoś asa w rękawie” i całkiem możliwe, że przeprowadzą atak na pierwsze miejsce.

Zachęcamy również do wsparcia posiadaczki 216 głosów – Gabrieli Zenki, prawdziwej pasjonatki, dla której taniec jest sposobem na walkę z ciężką chorobą.

Wydaje się, że Starosta Legnicki Jarosław Humenny nie będzie miał już nic do powiedzenia w głosowaniu, lecz nigdy nie mówmy nigdy. Warto poczekać do 5 marca.

Chcąc oddać głos na swojego kandydata należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści ORPL.numer kandydata (koszt SMS-a to 2,26 z VAT). Poniżej numery naszych:

  • Gabriela Zenka – SMS ORPL.38
  • Jarosław Humenny – SMS ORPL.13
  • Jan Serkies – SMS ORPL.51

Drugą z możliwości wsparcia swojego faworyta jest wysłanie kuponu drukowanego w Panoramie Legnickiej na adres redakcji. Głosowanie trwa jeszcze tylko tydzień, do 5 marca 2013 r!Komentarze

proponuje inny konkurs na pajaca roku

tu pewna osobowość była by bezkonkurencyjna


zgłoś komentarz
proponuje inny konkurs na pajaca roku

tu pewna osobowość była by bezkonkurencyjna


Jaki tylko zgłosisz swoją kandydarę, masz mój głos!
zgłoś komentarz
jak widzisz inni pchają się do konkursów , dziękuje za nominację ale jak w sentencji nie skorzystam . mogę jednak ze zwykłej ludzkiej życzliwości nominować ciebie.

tylko niedowartościowani ludzie pragną usłyszeć od innych jacy to oni nie są naj . akceptuje samego siebie z wszystkimi swoimi wadami i zaletami choć widzę że nie każdy potrafi sobie z tym radzić ale cóż .

niech rozsądzi nas kapusta
zgłoś komentarz
Burmistrz widmo przepadł na dobre ...
zgłoś komentarz
"As w rękawie" to mobilizacja GCH propagandy ministranta i wysyłanie SMSów !
zgłoś komentarz
no co ty nie powiesz ;D
zgłoś komentarz
a tak po za tym... - ta wiadomość odmieniła moje życie
zgłoś komentarz
Bardzo mnie to cieszy że tak mało potrzeba ci w życiu aby je odmienić ;) czytaj częściej moje komentarze a gwarantuję że przeżyjesz jeszcze kilka takich chwil.
zgłoś komentarz
on sam siebie tam zgłosił czy jak to jest ? jak sie zarabia pare tys.zł miesięcznie to można wysyłać i wysyłać tych sms'ów na siebie :) asy jak trza
zgłoś komentarz
całkiem przypadkiem mam kolegę , a ten kolega ma innego kolegę który to kolega mojego kolegi pracuje w gazecie. zgadnijcie jakiej? y w tej no jak ona ? Panorama Jakaśtam ;-). No i właśnie ten kolega kolegi mówił że za 200 to się da sprawdzić czy te głosy co z gazety wysyłane to nie jednym długopisem i charakterem nie były pisane ale nie wiem o kogo zapytać. Oto jest pytanie

niech rozdzieli nas kapusta
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform