Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Konwent Wójtów i Burmistrzów

Autor admin
Data utworzenia: 25 luty 2013, 09:11 Wszystkich komentarzy: 3


Konwent Wójtów i Burmistrzów

W zeszły poniedziałek w Starostwie Powiatowym w Legnicy odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów powiatu legnickiego. W spotkaniu udział wzięli samorządowcy oraz przedstawiciele władz powiatu legnickiego. Nasze miasto i gminę reprezentowali Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies oraz Wójt Gminy Chojnów Mieczysław Kasprzak.

W spotkaniu uczestniczyła również Lilia Walasek – wicestarosta, Janina Wągrodna – członek zarządu, Robert Kropiwnicki Poseł na Sejm RP oraz Maciej Kupaj – przedstawiciel Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG.

Głównym tematem poruszonym podczas Konwentu Wójtów i Burmistrzów było przedstawienie możliwości pozyskania środków z funduszy europejskich przeznaczonych dla jednostek samorządu terytorialnego.

źródło: Powiat LegnickiKomentarze

brawo p. Janku , naprawdę brawo , jak pięknie na zdjęciach pan wygląda , coś wspaniałego , naprawdę powiadam panu powinni pana wmalować w drogę krzyżową w kościele

a bardziej w temacie to co zyskało miasto z tego że pan tam był ? wypłaciło panu dodatkową dietę i na tym koniec czy może jest inaczej i teraz zaleje nas dobrobyt w mieście ? jak to będzie teraz po edukacji ? ile przycięła na konwencie Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG ? za darmo was przecież nie uczyli ;-)
zgłoś komentarz
i z ciekawości to ile pan osobiście pozyskał dla miasta środków z funduszy europejskich ?

ewentualnie ile z diet dla siebie
zgłoś komentarz
Ciekawe poco portal podaje po starostwie takie "informacje" ??? zero konkretów ,posiedzieli ,pogadali ,popili kawy ,zjedli po ciachu a co ustalono NIE WIADOMO ! jakie są owoce takiego spotkania to chyba powinno być meritum takiej wiadomości a tu kuku niespodzianka jak zwykle dezinformacja portalu bezmyślnie skopiowana i wklejona ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform