Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pierwszy teledysk grupy Looking4 - "Nie Daj Mi Zapomnieć"

Autor admin
Data utworzenia: 23 luty 2013, 15:24 Wszystkich komentarzy: 24


Pierwszy teledysk grupy Looking4 - "Nie Daj Mi Zapomnieć"

Już jest! Przed momentem światło dzienne ujrzał pierwszy klip nowego zespołu Looking4, który powoli podbija serca polskich słuchaczy, szczególnie tych płci pięknej. Piotr Ruszkowski, Dawid Litwiński, Sylwester Ruszkowski i Łukasz Sypień to grupa „ która brzmi wyborowo, wygląda bajecznie, a ponadto porywa tłumy szalejących...nie tylko pań”. Zapraszamy do oglądania pierwszego teledysku zespołu - „Nie Daj Mi Zapomnieć”.

Teledysk „Nie daj się zapomnieć” kręcony był w kilku miejscach – na lotnisku Balice, w centrum Warszawy, apartamentowcu i centrum rozrywki. Zdjęcia trwały dwa dni, dwa dni ciężkiej pracy. Oto jak wspomina pracę nad debiutanckim klipem Łukasz Sypień, mieszkaniec naszego miasta, członek zespołu:

Teledysk jest skierowany do każdego. Pracowaliśmy od rana do wieczora, nie było czasu na obijanie i nudę. Greta - główna kobieca bohaterka klipu -jest profesjonalistką, dzięki doświadczeniu pomogła mi się wyluzować i zagrać moją rolę naturalnie.

Zapraszamy do oglądania!Komentarze

No powiem szczerze że....... Zawsze mnie zastanawiała droga muzyki i jak się kreuje ludzki gust, i zawsze mnie zastanawiało jak można słuchać takich gówienek typu disko polo itp no ta "piosenka" nie odbiega za bardzo od standardów gówienek i nie mam pojęcia komu by się mogło to podobać :O nawet jak nie jest to disko polo to i tak gówienko :) Pozdrawiam z Jaskini tam takie gówno nie leci już wole odgłos spadających odchodów nietoperzy
zgłoś komentarz
Batman, jednym sie podoba innym nie, współczuje Twoim gustom muzycznym spadających gówien nietoperzy, ale widzisz, ty lubisz to inni wolą to, taki jest swiat.


a co do łukasza to gratuluję mu wytrwałości , i dążeniu do celu :) w koncu sie udało !
:*
zgłoś komentarz
To "coś" jest kierowane do dzieci ,dziewczynek około 11 roku życia.Nikt poważny tego nie będzie słuchał a tym bardziej oglądał.
zgłoś komentarz
A oto powód dla którego połowa populacji sięga po środki antystresowe...
po prostu sztuka zwala z nóg
zgłoś komentarz
Ale szopka, szkoda tylko że to Świat tak dalekoo. uffff
zgłoś komentarz
Bieber band-żenada.Odbiorcy-tak jak napisał Psymon.I nie dopisujcie do tego czegoś żadnej ideologii.Tego czegoś normalny, dorosły człowiek nie będzie słuchał.
zgłoś komentarz
ale przeciez taki jest target takich bojsbendow.nastolatki ktore wieszaja plakaty z bravo na scianach. przeciez zaden meloman nie wlaczy swojego hifi by zabrzmiala mu taka muzyka
zgłoś komentarz
Jeżeli mogę coś doradzić, to moim skromnym zdaniem chłopaki powinni skierować się na klasykę lat 60-tych http://www.youtube.com/watch?v=r9ZP1mcNW0Y
I tu jest pole do popisu dla ich głosów.Tylko jak znam życie to mają podpisany jakiś chory kontrakt i są tylko marionetkami.
zgłoś komentarz
Nie mam moze juz 18-stu lat, ale mimo wszystko fajnie slucha sie tej muzyki. A jesli komus sie nie podoba , to niech powstrzyma sie od komentarzy. Jednym sie podoba , innym nie . Tak to juz jest. Lukasz gratuluje sukcesu>))))
zgłoś komentarz
Kocham normalnie takie komentarze ! nie podoba się = milczeć >)))) choć później dodaje "Jednym sie podoba , innym nie ." tylko ci drudzy - milczeć >))))
haha
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform