Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Busy do Chojnowa mają nowy przystanek

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2013, 15:52 Wszystkich komentarzy: 0


Busy do Chojnowa mają nowy przystanek

Skończył się chaos z jakim walczyć musieli pasażerowie busów jadących m.in. do Chojnowa z Legnicy. Przystanki dla prywatnych przewoźników powędrowały na perony MPK tuż przy dworcu PKP.

Jeszcze do niedawna kierowcy busów zatrzymywali się na długim odcinku ulicy Dworcowej. Od początku roku pasażerowie korzystający z usług prywatnych przewoźników musieli przesunąć się odrobinę dalej, na zdecydowanie krótszy pas co spowodowało niemałe zamieszanie. Jeśli dodać do tego parkujące w tym samym miejscu samochody osobowe i walczących o miejsca pasażerów sytuację często nazywano chaosem. Jednak ta trudna sytuacja wreszcie dobiegła końca.


Nowe miejsca parkingowe dla busów zostały przeniesione na plac przy wejściu do dworca PKP, na perony z których dotychczas korzystały autobusy MPK. – Wreszcie będzie spokój i spokojnie wrócę do domu, bez biegania między samochodami i przeciskania się przez tłum innych pasażerów. Po tamtych zmianach bus często uciekał mi sprzed nosa i w związku z tym, że posiadam bilet miesięczny musiałem czekać na swojego przewoźnika. W zimie stanie "pod chmurką" mogło dokuczyć – powiedział nam korzystający z usług busiarzy mieszkaniec naszego miasta.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.