Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

University of Algarve w Portugalii przyjmie legnickich studentów

Autor PWSZ Legnica
Data utworzenia: 19 luty 2013, 14:10 Wszystkich komentarzy: 1


University of Algarve w Portugalii przyjmie legnickich studentów

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy podpisała bilateralną umowę na wymianę studentów i nauczycieli akademickich z Uniwersytetem w Algarve w Portugalii.

Porozumienie będzie obowiązywać w latach 2013-2014. W tym okresie co semestr z wyjazdu za granicę będzie mogło skorzystać 2 studentów oraz 1 nauczyciel akademicki z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Również ze strony portugalskiej tyle samo studentów i nauczycieli akademickich będzie mogło gościć w naszej Uczelni.

Wyjazdy studentów oraz przyjmowanie gości z Portugalii będzie możliwe już od semestru letniego roku akademickiego 2013/2014. Umowę zawarto w ramach jednego z programów Erasmus - „Uczenie się przez całe życie” (Lifelong Learning Programme).

Studenci, którzy skorzystają z tej oferty będą mogli się kształcić na kierunkach związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem.

Wcześniej PWSZ im. Witelona w Legnicy podpisała umowę o współpracy zagranicznej z Instituo Politécnico de Portalalegre w Portugalii.

Prowincja Algarve, w której mieści się Uniwersytet to jeden z sześciu regionów Portugalii leżących na kontynencie europejskim. Uniwersytet powstał w 1970 roku i początkowo funkcjonował pod nazwą Politechniki. Dopiero w 1980 roku zmieniono nazwę na obecną, ale zachowano odrębny podział administracyjny. Na Uniwersytecie uczy się blisko 9 tysięcy studentów.
Komentarze

For the person asking for sites about finance tips for beginners, insider finance tips, worthwhile finance tips, top financial tips, worthwhile finance recommendations, I highly suggest this good financial ideas forum or for simple money tips, top financial ideas, good money ideas, simple money ideas, good money words of advice, try this top money words of advice page.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.