Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Wygraj książkę "Grunt to bunt 2", poznaj sekret festiwalu w Jarocinie!

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2013, 13:15 Wszystkich komentarzy: 0


Wygraj książkę "Grunt to bunt 2", poznaj sekret festiwalu w Jarocinie!

Książka „Grunt to bunt 2”, autorstwa Grzegorza Witkowskiego, byłego dziennikarza gazety Tylko Rock, oraz muzyka zespołu Róże Europy, jest drugim tomem serii. W wydawnictwie tym znalazło się ponad 60 wywiadów z organizatorami, muzykami, służbami porządkowymi, milicją, księdzem i wszystkimi, którzy związani byli w jakikolwiek sposób z festiwalem w Jarocinie. Autor przepytał min. takie zespoły jak; Armię, Dezerter, Hey, Maanam, Oddział Zamknięty, Perfect, T.Love, Wilki. Dzięki tak szerokiemu spektrum interlokutorów, możemy poznać obiektywny obraz festiwalu. Dużą zaletą książki, jest zamieszczenie ok. 200 niepublikowanych dotąd zdjęć.

W wydawnictwie tym znalazły się zdjęcia i wypowiedzi wspomnieniowe, na temat festiwalu, chojnowskiego muzyka Rafała Wyciszkiewicza, wraz z jego zespołem Maria Nefeli. Natomiast większą część rozdziału o kapeli, stanowi dwudziestostronicowy wywiad z wokalistą, który w przejmujący sposób opowiada historię życia i swojego uzależnienia od narkotyków.

Książka „Grunt to bunt 2” to wręcz obowiązkowa pozycja dla każdego uczestnika jarocińskiego festiwalu, lecz nie tylko. W tym wydawnictwie każdy miłośnik rocka, lub po prostu muzyki, znajdzie coś dla siebie.
Właśnie do miłośników muzyki kierujemy nasz konkurs – mamy dla Was egzemplarz książki „Grunt to bunt 2”. Aby go zdobyć wystarczy do końca najbliższej niedzieli (24 lutego 2013 r.) wysłać na adres e-mail konkursy@chojnow.pl wiadomość z prawidłowymi odpowiedziami na poniższe pytania i mieć szczęście w losowaniu. Wiadomość e-mail należy zatytułować „Grunt to bunt 2”, zaś w jej treści – poza odpowiedziami – dodać dane osobowe oraz telefon kontaktowy. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 lutego 2013 r. na łamach Portalu CHOJNOW.PL

Pytania konkursowe:

  1. W którym roku powstał zespół Maria Nefeli?
  2. Z jakiego miasta pochodził zespół Stan Spoczynku?
  3. W jakim legnickim klubie odbył się prawdopodobnie ostatni koncert zespołu Maria Nefeli?

Odpowiedzi na poniższe pytania znaleźć można w wywiadzie, którzy przeprowadziliśmy z Rafałem przy okazji pojawienia się na rynku książki „Grunt to bunt 2”: Chojnowianin Rafał Wyciszkiewicz w książce o festiwalu w Jarocinie.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.