Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Spadł śnieg - są kolizje

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2013, 10:14 Wszystkich komentarzy: 1


Spadł śnieg - są kolizje

Nocne opady śniegu pokryły ulice Chojnowa i okolic. Miejscami na jezdni było bardzo ślisko co spowodowało kilka, na szczęście niegroźnych, kolizji. Policja apeluje, by jeździć rozważnie i zachować szczególną ostrożność podczas takiej pogody.

Tuż przed godziną 8.00 na ul. Legnickiej na wysokości Biedronki wjeżdżającemu do Chojnowa samochodowi ciężarowemu do rowu zjechała naczepa. Kilka minut później na przy wyjeździe na Bolesławiec doszło do niegroźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Któryś raz tej zimy - apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Według wielu prognoz pogody śnieg będzie padać przez cały tydzień, dopiero po weekendzie planowane jest ocieplenie. Uważajmy!


Komentarze

Któryś raz tej zimy - apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni.


zastanawia mnie dlaczego któryś już raz nie apelujemy do odpowiednich służb o należyte utrzymanie dróg ??? w końcu ktos za to bierze pieniądze
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.