Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Chojnowianka pokonuje Śląsk Wrocław i wygrywa Międzynarodowy Turniej w Jeleniej Górze!

Autor Maciek
Data utworzenia: 18 luty 2013, 18:10 Wszystkich komentarzy: 7


Chojnowianka pokonuje Śląsk Wrocław i wygrywa Międzynarodowy Turniej w Jeleniej Górze!


W miniony weekend grupa piłkarska młodzik na zaproszenie organizatora wybrała się na turniej piłki nożnej do Jeleniej Góry. Podopieczni Piotra Seheniewicza zagrali rewelacyjnie i finalnie zwyciężyli w turnieju.Nasi znakomici piłkarze pięciokrotnie zwyciężali oraz osiągnęli jeden remis. Taki przebieg sportowej rywalizacji pozwolił zająć znakomite pierwsze miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju. Młodzi adepci futbolu pokonali na swojej drodze do finału m.in.:


  • Śląsk Wrocław – Chojnowianka Chojnów 1:6
  • Karkonosze Jelenia Góra – Chojnowianka Chojnów 0:5
  • Orlik Kłodzko – Chojnowianka Chojnów 1:2
  • Slowan Vansorf – Chojnowianka Chojnów 0:1(rywalem była ekipa z Czech)
  • Olimpa Kowary – Chojnowianka Chojnów 0:5
  • Victoria Świebodzice – Chojnowianka Chojnów 1:1

Wygrana to jednak nie wszystko, chojnowianie „zgarnęli” również nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Rafał Dąbrowa, królem strzelców Konrad Cichoń. Cały zespół zasługuje na pochwałę za dobrą postawę.

Biało niebieskich reprezentowali: Rafał Dąbrowa, Bartosz Sobczak, Jakub Wołoszyn, Kacper Laskowski, Arkadiusz Wieleżew, Damian Nosal, Mikołaj Mietelski, Konrad Cichoń, Kacper Jędraszczyk, Jakub Jagielski.


Młodym chojnowianom serdecznie gratulujemy!!!


Komentarze

Brawo za sukces i oczywiście uczestnictwa w turniejach bo przez takie turnieje i sukcesy maluchy garną się do piłki. Każdy chce wygrywać ze Śląskiem czy Karkonoszami.
zgłoś komentarz
gratulacje dla młodzików i p. Piotra. takie wyniki powinny być promowane wsparciem z urzędu a te grupy które nie mają wyników jak np. piłka ręczna dla 50+ organizowana na sp4 która nie ma żadnych osiągnięć powinna byc wycofana.
zgłoś komentarz
Młodziki grają pięknie,widać że chłopaki są bardzo dobrze prowadzeni.Klub zorganizował im obóz sportowy w Międzyzdrojach,ze wszystkich turniejów wracają z medalami,oby więcej takich osób,którzy znają się na tym co robią i potrafią wspaniale przygotować dzieci czy młodzież.Wiele turniejów,inicjatyw trenera Wielkie Brawa.Pani Członce gratulacje za dobre posunięcia.
zgłoś komentarz
Gratulacje dla chłopaków,dla trenera i dla pani Członki,która zatrudnia trenerów i innych ludzi pracujących w klubie.Jak widać pani Członka poza błędami ma także sukcesy.
zgłoś komentarz
Dlaczego Marko sądzisz,że piłka ręczna nie ma sukcesów?Pan Andrzej jest wieloletnim trenerem p.ręcznej z sukcesami w latach przeszłych.Co kilknaście lat trafia się jakiś pasjonat ,który osiąga sukcesy.Jest twórca p.ręcznej pan Andrzej Matuszewski,Pan Lewandowski-twórca boksu,a i widać w chojnowiance też mamy oddanną osobę.
zgłoś komentarz
piłka ręczna w wykonaniu p. Andrzeja nie ma sukcesów z prostej przyczyny : p. Andrzej nie ma uprawnień trenerskich i może sobie tylko pogrywać na niskim szczeblu. nie ma chęci do zrobienia sobie tych uprawnień już od wielu lat. to tak jak z jego wykształceniem - zaczyna studia tylko po to by nie zostać zwolnionym z pracy. nie jest nauczycielem gdyż nie ma ukończonej szkoły - jedynie wykonuje zawód nauczyciela - nie jest nim. sprawdź na stronie sp4. nie ma tam wpisu mgr jak w przypadku reszty kadry nauczycieli wychowania fizycznego.
i jest jeszcze jedna ewidentna różnica pomiędzy p. Andrzejem a p. Lewandowskim. p. Andrzej za każda godzinę poświęconą swojej pasji ma płacone z urzędu więc jest to praca zarobkowa a p. Lewandowski nie trenuje za wynagrodzenie z urzędu.

zgłoś komentarz
co do p. Lewandowskiego sprawa jest prosta . jest trenerem i ma na to uprawnienia . sam p. Janek to sprawdzał. dlatego też jeździ na zawody o randze ogólnopolskiej i nawet międzynarodowej. to jest właśnie taki mały szczegół którego władza nie potrafi zauważyć. ma również osiągnięcia w dyscyplinie jaką propaguje.

władza wspiera finansowo pasję p. Andrzeja która nie przekłada się na wynikli.


zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.