Znowu mamy zwycięstwo, biało niebiescy gromią w kolejnym sparingu

Data utworzenia: 16 luty 2013, 17:11 Wszystkich komentarzy: 15

Dziś o godzinie 14:00 KS Chojnowianka rozegrała kolejny mecz sparingowy. Rywalem była drużyna Konfeksu Legnica, a nie jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu BKSu Bolesławiec. Przeciwnik był bardzo wymagający, gdyż legniczanie zajmują bardzo dobre drugie miejsce w klasie okręgowej. Biało niebiescy już zdążyli nas przyzwyczaić do dobrych wyników w lidze jak i sparingach. Dziś nie było łatwo, pierwsze 45 minut było bardzo wyrównane i do przerwy remisowaliśmy 1:1. Druga odsłona meczu to popis naszych piłkarzy, którzy pokazali, że stać ich na wiele.

KS Chojnowianka, w pięknym stylu, w drugich 45 minutach spotkania zdobyła 5 bramek. Przeciwnik był bezradny i nie potrafił znaleźć sposobu na przejęcie inicjatywy w meczu. Do „siatki” Konfeksu trafiali: Światłoń, Mihułka, Kosiński, Mydłowski, Gromala oraz Rajczakowski.

Całe spotkanie odbyło się w Legnicy na sztucznej nawierzchni. Już w kolejną sobotę biało niebieskim przyjdzie zmierzyć się z ekipą BKSu Bolesławiec. O wyniku poinformujemy na łamach portalu.

Chojnowianka w gazie !!!!!!
Będzie dobrze w lidze i awans jest nasz,jezeli potrafimy rozgromić Konfeks na jego terenie to o byt w lidze okregowej możemy być spokojni,a kto wie może i 4liga zawita do Chojnowa:):):)
Hmmm.. dobrze by było napisać że Chojnowianka grała z rezerwami Konfeksu, ponieważ 1 drużyna grała ze srodą sląską i wygrali 2-0. Taka mała uwaga...
To prawda pierwszy zespół grał gdzie indziej Konfeksu.Liczy się fakt :wygrali!!!
Rokitki bójcie sie bo nasi chlopcy z Chojnowa koszą wszystko co stanie im na drodze. Z takimi zawodnikami szykuje sie pogrom w Klasie "A". Raja-nowy nabytek Chojnowianki, bramkostrzelny obrońca, Michułka-to 8 bramka tego 18-nsstolatka w 5 meczu sparingowym, no i oczywiście Hani najpopularniejszy sportowiec miasta Chojnów i najlepszy strzelec Chojnowianki w rundzie jesiennej
Wygramy z Rokitkami w pucharze,a nawet jak jakimś cudem sie nie uda wygrać to i tak nic sie nie stanie,bo piorytetem jest awans do okręgówki i tam dopiero im pokażemy na co stać Chojnowianke:):):)
Taka mała uwaga że linia pomocy i ataku to zawodnicy z pierwszego składu geniuszu :)
kogo masz na myśli? ławkiela co wącha okręgówke po kilka minut, zgodze sie z kanasiem oraz podolskim że to sa zawodnicy na pewnym poziomie ale to tak jak w repce 3 zawodników rewolucji nie robi, nie wyśmiewam się z tego powodu z chojnowianki ale prawda prawdą że najlepsza 11 konfeksu grała gdzie indziej.
Czy w meczu z Rokitkami będzie grał sekretarz chojnowianki ? ;-) - po której stronie ??? nie mam nic do chłopaka i zgodnie z przepisami prawo dopuszcza takie sytuacje jednak jak widzicie taki stan rzeczy poddaje w wątpliwość zasadność istnienia takiego stanu.

co do zespołu no i niewątpliwie obecnego trenera o którym naleyż tu wspomnieć - gratulacje z wyniku i mam nadzieję że takie wyniki będą utrzymywane nie tylko w meczach sparingowych za co trzymam kciuki

No sekretarz nie będzie chyba grał bo jak by to wyglądało?tym bardziej że zaproponował pomoc ze swojej strony dla klubu Chojnowianki i teraz miały by ją kopać!!!