Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Rap Melanż Vol. IV - znamy nowe szczegóły imprezy!

Autor admin
Data utworzenia: 14 luty 2013, 13:32 Wszystkich komentarzy: 0


Rap Melanż Vol. IV - znamy nowe szczegóły imprezy!

Zgodnie z tym, co można było przeczytać na naszym Portalu – 18 maja 2013 r. to święto wszystkich miłośników rapu z Chojnowa. Tego dnia w ogródku Restauracji Duszka zagra nie kto inny jak Bisz, czyli autor najlepszej - według wielu krytyków - polskiej rapowej płyty 2012 r. Kilka dni temu ujawnione zostały osoby, które rozgrzeją publiczność przed głównym występem. Rap Melanż Vol. IV odsłania coraz więcej tajemnic!

Za ciut ponad 3 miesiące Chojnów odwiedzi bydgoski raper, autor czterech albumów, w tym „Wilka Chodnikowego”, który przyniósł mu rozgłos w całej Polsce. Takie kawałki jak „Banicja”, „Pollock” czy „Jestem bestią” przez wielu już uznawane są za klasyki, mimo iż premierę miały zaledwie kilka miesięcy temu.
Bisz nie trafia do każdego. Daleko mu do znanych z amerykańskich teledysków opcji „bling-bling”. W jego teledyskach na próżno szukać roznegliżowanych kobiet, szybkich samochodów i basenu z drinkami z parasolką. Są za to błyskotliwe, inteligentne linijki, mnóstwo emocji i rozterek. Jest to muzyka dla ludzi oczytanych i osłuchanych. Bisz jest dojrzałym raperem, poetą. Jest artystą, dzięki któremu możemy być dumni z polskiego rapu, ba, z polskiej muzyki. Jeśli jeszcze nie przesłuchałeś „Wilka Chodnikowego” - spróbuj!
Nawet wszyscy oponenci rapu powinni schować swoje uprzedzenia i spróbować wejść w ten inteligentny, pozbawiony maniery moralizowania świat dobrej muzyki.Majowy koncert to nie tylko Bisz. Od godziny 18.00 jako support zagrają:

- znana wszystkim chojnowska Epinefryna,

- B2B czyli Grzybson i Okolica,

- Korba & Wisła, których mogliśmy usłyszeć na ostatniej WOŚP,

- Daemo z Wilkowa,

- Glk & Szafa z Chocianowa,

- Matus z Emc2 znanego chociażby z ostatniego Rap Melanżu,

- Midzu – członek składu Nocna Zmiana z Lubina


Bilety na Rap Melanż Vol. IV od piątku będzie można nabyć w lubińskim Rap Shop Bronxie, a za kilka dni również w kilku miejscach w Chojnowie.

Kolejne atrakcje majowego Rap Melanżu odsłonimy już niebawem na Portalu CHOJNOW.PL!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform