Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Jan Serkies Osobowością Roku 2012?

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2013, 11:35 Wszystkich komentarzy: 9


Jan Serkies Osobowością Roku 2012?

Nowy tydzień, nowe wyniku konkursu zorganizowanego przez Panoramę Legnicką na Osobowość Roku 2012. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu najwięcej głosów miała chojnowianka – Gabriela Zenka. Minęło kilka dni i mający ostatnio 1% głosów nasz burmistrz – Jan Serkies – wysunął się na prowadzenie!

Na czele plebiscytu na Osobowość Roku 2012 Panoramy Legnickiej prowadzą chojnowianie. Pierwszy, z ilością głosów 229 jest Jan Serkies - „Burmistrz Chojnowa od 2002 roku, w tym czasie wypiękniał chojnowski rynek, na którym w sierpniu stanęła fontanna”. Drugie miejsce zajmuje mieszkanka naszego miasta – Gabriela Zenka, która zgromadziła 206 głosów.

Jak głosować na naszych? Chcąc oddać głos na swojego kandydata należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści ORPL.numer kandydata (koszt SMS-a to 2,26 z VAT).

  • Gabriela Zenka – SMS ORPL.38
  • Jarosław Humenny – SMS ORPL.13
  • Jan Serkies – SMS ORPL.51

Drugą z możliwości wsparcia swojego faworyta jest wysłanie kuponu drukowanego w Panoramie Legnickiej na adres redakcji.

Głosować możemy do 5 marca 2013 r. Do dzieła!Komentarze

Urząd miasta najwyraźniej wykupił cały nakład gazety.
zgłoś komentarz
chyba darmozjady roku a gdzie szef moskiru Chojnowskiego ?on zdobywa 1 miejsce 2 burmistrz 3 wszyscy radni którzy są żeby tylko być,wiecie to tak jak bym zrobił stolec na srodku miasta i dostał nagrode
zgłoś komentarz
ale bomba , złapali tego wandala co założył czapkę na Tkacza , oto zdjęcie ??? czy jak

w butach do fontanny ? to trochę nieładnie , przecież w lecie kąpią się tam dziecie i kilku pijaczków. to mało wychowawcze zdjęcie

zapożyczyłem się dziś w skoku stefanka na 500 zł i wysyłam esyzgłoś komentarz
Ale o co chodzi z tą ręką? On był tkaczem w młodości?! :D
zgłoś komentarz
Marzy mu się chyba być tak znanym z tej dobrej strony jak ten tkacz.
zgłoś komentarz
pewna szpakowata osobowość była często widziana z małym dzieckiem pod lasem w jaroszówce z tamtejszym "księdzem" , często spotykali się na piętrze pewnego domu gdzie działo się oj działo , po jednym z takich spotkań ów "ksiądz" wpadł nad ranem autem w płot bo był pod wpływem różnych substancji , nie wszystkie były dozwolone , znaleziono też butlę wodną własnej konstrukcji do jarania trawy wraz z niedopałkami.

jeśli jak to mówią w jaroszówce za sprowadzanie "księdza" na złą drogę osobowości mogą zdobywać punkty to ja głosuję podwójnie za takie numery. to prawdziwa osobowość roku , ba to nawet osobowość stulecia .

po ostatnich pokazach w tv naszej drogi krzyżowej głosuję za przemalowaniem twarzy Jezusa na twarz osobowości , jeśli jest tam twarz sekretarza partii to powinna być też twarz osobowości roku która jak widać na zdjęciu potrafi się wpieprzyć z butami wszędzie
zgłoś komentarz
...łoo urzędnicy się zmobilizowali :) wspaniała postawa !
zgłoś komentarz
Osobowość roku oraz ksiądz byli widywani także w Zamienicach
zgłoś komentarz
piszcie śmiało , niech wszyscy wiedzą jaka na prawdę jest osobowość roku , w Zamienicach również był widywany w różnych okolicznościach a co do Jaroszówki to jak dobrze pójdzie to będą fotki ;-) na razie są negocjacje z osobą która je posiada ale jeszcze nie wie za ile może je sprzedać ;-) podobno nie są to takie fotki jak ta z fontanny ale równie ciekawe i godne zamieszczenia choć nie pozowane jak ta.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform