Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Bon do Pizzerii Piccolo Mondo wędruje do... Rozwiązanie konkursu!

Autor admin
Data utworzenia: 08 luty 2013, 12:41 Wszystkich komentarzy: 2


Bon do Pizzerii Piccolo Mondo wędruje do... Rozwiązanie konkursu!

Zgodnie z planem tuż po godzinie 12.00 poznaliśmy nazwisko osoby, która otrzyma od nas bon do chojnowskiej Pizzerii Piccolo Mondo. Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, lecz zaproszenie mieliśmy tylko jedno.

Odpowiedź na zadane przez nas pytanie nie przysporzyła większych kłopotów. Tylko jedna osoba nie zauważyła, że w teście ukryte jest rozwiązanie zagadki.


Jakiej muzyki będziemy mogli posłuchać po godzinie 19.00 w najbliższą sobotę, w trakcie światowego dnia pizzy w Pizzerii Picolo Mondo?

O godzinie 19 na odrobinę starszych miłośników pizzy czeka włoska muzyka na żywo, degustacja menu, konkursy i... wyjątkowa niespodzianka!

W samo południe zamknęliśmy głosowanie i powierzyliśmy los naszej niezawodnej maszynie losującej, która po chwili pomyślunku zadecydowała, że bon do wykorzystania podczas jutrzejszego święta pizzy w Chojnowie otrzymuje:

Kinga Michalska


Serdecznie gratulujemy i życzymy smacznego! Do zobaczenia jutro w Pizzerii Piccolo Mondo!


Więcej o chojnowskiej imprezie z pizzą w tle: Święto pizzy w Chojnowie już w najbliższą sobotę!
Komentarze

niestty zauważył że konkursy organizowane przez Chojnów.pl wygrywają ciągle i te same osoby..przypadek ?
zgłoś komentarz
No coś ty ! ja protestuje to portal katolicki i pracują tam sami ludzie kryształowi ,ludzie którzy na pewno by czegoś takiego nigdy nie zrobili :)On są prawie święci jak zarzucają komuś łamanie praw autorski odrzucają obowiązujące prawo a sami z niego korzystają kiedy mają taką potrzebę .Po prostu aż nie dowierzam że mogli by się posunąć do takich rzeczy hihi
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform